Medalowa jesień na Międzynarodowych Targach Poznańskich

31.08.2019 15:07:54

Podziel się

Lato powoli dobiega końca, a sezon targowy rozpoczął się na dobre. Wrzesień powita nas targami DREMA, FURNICA, SOFAB, które zaprezentują kompleksową ofertę dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Zostaną również wręczone kolejne Złote Medale.

Podczas tegorocznej edycji Złotego Medalu sąd konkursowy uhonorował osiemnaście produktów zgłoszonych na Dremie, a po jednym medalu przypadło dla produktów  prezentowanych na targach Furnica i Sofab. Kocioł do spalania odpadów poprodukcyjnych, kleje specjalistyczne, system do zarządzania narzędziami i maszynami, centra obróbcze, skaner do drewna, to przykłady innowacyjnych rozwiązań, które zobaczymy na Międzynarodowych Targach Poznańskich.     

Koniec września to okres targów POLAGRA – w tym roku podczas konkursu o Złoty Medal 21 produktów spożywczych i maszyn specjalistycznych otrzymało to znaczące wyróżnienie.

Kolejnym etapem rywalizacji produktów wcześniej nagrodzonych przez ekspertów jest plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów. Konsumenci i przedstawiciele branży mogą oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt podczas głosowania prowadzonego na stronie Złotego Medalu oraz za pomocą interaktywnych ekranów dotykowych w specjalnie stworzonej przestrzeni Strefy Mistrzów.