Meetings Week po raz pierwszy w Poznaniu

08.09.2020 09:15:02

Podziel się

W Poznaniu oraz równolegle czterech innych miastach – odbędzie się tegoroczny Meetings Week Poland, najważniejsze wydarzenie branży spotkań. Nowa formuła wydarzenia to odpowiedź na nową, covidową, rzeczywistość, która będzie także jednym z głównych tematów spotkania.

Branża spotkań mocno ucierpiała na skutek pandemii koronawirusa. Jej przedstawiciele mieli się spotkać w kwietniu w Warszawie, podczas corocznego Meetings Week Poland. To wydarzenie nie doszło jednak do skutku, podobnie jak wszystkie inne, zaplanowane na wiosnę.

Meetings Week Poland zostało przeniesione na jesień i zmieniło formułę. Po raz pierwszy odbędzie się w pięciu miastach, a uczestniczyć w nim będzie można na żywo i przez internet. Po raz pierwszy odbędzie się zatem w Poznaniu, w Poznań Congress Center, a współorganizatorem wydarzenia została Grupa MTP.

O ile w kwietniu uczestnicy Meetings Week mieli rozmawiać o nowych perspektywach dla turystyki w Polsce, Kodeksie Dobrych Praktyk branży eventowej czy zrównoważonych modelach działania przemysłu spotkań, o tyle teraz tematami będą wyzwania i perspektywy stojące przed branżą, bezpieczeństwo i ochrona.

fot. https://meetingsweek2017.syskonf.pl/ 

 

Jeden z paneli poświęcony będzie targom i kampanii „Back to business”, która ma zachęcać przedsiębiorców do udziału w imprezach targowych. W dyskusji uczestniczyć będzie m.in. Elżbieta Roeske, wiceprezes zarządu Grupy MTP. Z kolei w panelu dotyczącym bezpieczeństwa eventów po pandemii brać będzie udział Maciej Herkt reprezentujący  Poznań Congress Center.

Meetings Week Poland 2020 odbywać się będzie w dniach 16-17 września br. Więcej informacji i zapisy na stronie meetingsweek.pl