Na Molo w Sopocie z ToBiletem

23.04.2021 10:02:26

Podziel się

Platforma Grupy MTP będzie ułatwiała zakup biletów o dowolnej porze, z dowolnego miejsca na świecie.

Tradycyjnie już, od ostatniego weekendu kwietnia do końca września wejście na Molo w Sopocie będzie biletowane. W tym roku zarządca obiektu w sposób szczególny zadbał o komfort odwiedzających. Dzięki nowemu systemowi sprzedaży biletów on-line – ToBilet.pl – goście molo unikną długiego stania w kolejkach i w jeszcze prostszy sposób będą mogli kupić bilety.

 

Tobilet.pl odpowiada za sprzedaż biletów na mega eventy i wydarzenia targowe organizowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Od teraz platforma będzie ułatwiała zakup biletów również gościom Molo w Sopocie, o dowolnej porze, z dowolnego miejsca na świecie.

Bezpieczeństwo sanitarne odwiedzających stawiane jest na pierwszym miejscu, dlatego także i w tym roku na molo pojawią się bramki oddzielające osoby wchodzące i wychodzące; pracownicy molo  będą kontaktowali się ze spacerowiczami z zachowaniem odpowiedniego dystansu i w odpowiednim zabezpieczeniu. Dzięki zakupom biletów przez Internet odwiedzający molo unikną zbytecznego kontaktu z innymi osobami, co więcej, po przyłożeniu wydrukowanego lub wyświetlonego na telefonie biletu bezpośrednio do czytnika, samodzielnie będą mogli wejść na molo.

Od 24 kwietnia 2021 bilety na Molo w Sopocie będą dostępne na ToBilet.pl oraz na oficjalnej stronie obiektu. A samo molo czynne będzie od niedzieli do czwartku w godzinach od 08:00 do 21:00, a w piątki i soboty od 08:00 do 23:00.

Cennik:

  • Dorośli – bilet normalny: 9 zł
  • Dzieci i młodzież do 16. roku życia oraz osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie – bilet ulgowy: 4,5 zł
  • W systemie będą również bilety rodzinne za 19, 20 i 21 złotych dla rodzin z jednym, dwojgiem i trojgiem dzieci.

Nie zmieniają się zasady wstępu dla mieszkańców Sopotu oraz rezydentów przystani jachtowej. Po okazaniu Karty Sopockiej lub Karty Rezydenta wraz z dowodem potwierdzającym tożsamość wstęp na molo jest darmowy i możliwy przez całą dobę. Dotyczy to także dzieci do 3 lat będących pod opieką posiadaczy odpowiednich Kart.

 

Sprzedaż biletów będzie prowadzona również w kasach stacjonarnych, gdzie dostępne będą również bilety grupowe. Rezerwacji biletów dla grup można dokonać mailowo: molo.mosir@use.pl. W kasach stacjonarnych, na placu przed kasami i przy bramkach zaznaczone będą bezpieczne odległości dla czekających w kolejne. Płatności będzie można dokonywać zbliżeniowo. Niemniej w trosce o bezpieczeństwo wszystkich gości zalecane są zakupy biletów przez Internet.