Najlepsza marketingowa konferencja online!

14.05.2020 09:20:31

Podziel się

Najciekawsze osobowości i najwięksi eksperci branży marketingowej przedstawią najpopularniejsze tematy ostatnich tygodni. GMC Live! odbędzie się 1 czerwca!

Będziemy mówić m.in.: o strategiach i kampaniach marketingowych, o social sellingu, o wpływie influencer marketingu na e-commerce oraz o kluczowych trendach w branży. Całość zostanie zarejestrowana w nowym studio nagraniowym w Poznań Congress Center i będzie na żywo transmitowana poprzez kanał Golden Marketing Conference na Facebooku oraz You Tube.

Specjalna koncepcja oparta na prelekcjach oraz udział wybitnych ekspertów i dyrektorów marketingu największych międzynarodowych marek i doskonała jakość transmisji, dzięki #VirtualEvents

Prelegenci poruszą tematy związane ze zmianami wymuszonymi światową izolacją, wzrostem znaczenia e-commerce, przedstawią strategie marketingowe i opowiedzą o influencer marketingu. 

Będzie można posłuchać m.in.:, Angeliki Jeżewskiej, Brand Managera w Lenovo Polska, Tomasza Bąka, Dyrektora Marketingu w Citi Handlowy, Grzegorza Miecznikowskiego oraz Magdaleny Szmidt, Head w MOSQI.TO.


Szczegółowe informacje na temat Golden Marketing Conference dostępne są na >>GMC Live!<< 

Golden Marketing Conference to wydarzenie tworzone od 2015 roku i kierowane do marketingowców, specjalistów ds. public relations, dyrektorów marketingu, freelancerów, osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki oraz przedsiębiorców. Organizator konferencji ma jasno wyznaczony cel – przekazać jak najwięcej merytorycznej treści, informacji o trendach i przygotować rynek marketingowy na nadchodzące zmiany.