Najważniejsze rozmowy o Europie

08.09.2021 09:12:24

Podziel się

O poszukiwaniu przywództwa dyskutują uczestnicy trwającego XXX Forum Ekonomicznego w Karpaczu. Grupa MTP po raz kolejny jest jego patronem i podczas wydarzenia świętuje swoje stulecie.

Po latach w Krynicy, w tym roku Forum Ekonomiczne przeniosło się do Karpacza. Zmieniła się lokalizacja, ale nie zmienił się charakter wydarzenia, które przyciąga przedstawicieli świata biznesu, polityki, nauki i kultury. Przez kilka dni biorą udział w spotkaniach, dyskutując o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów. Przedstawiają konkretne rozwiązania i innowacyjne idee.  

Forum to również okazja, by świętować przypadające w tym roku stulecie targów poznańskich. Grupa MTP wraz z Ringier Axel Springer Polska była współgospodarzem wieczoru pierwszego dnia imprezy. Będzie to okazja do rozmów o biznesie, ale taż do wzniesienia toastu za kolejne sto lat działalności poznańskich targów.  

Grupa MTP od lat jest aktywnym partnerem i uczestnikiem Forum Ekonomicznego, łącząc środowiska biznesu, nauki i kultury. Forum w Karpaczu potrwa od 7 do 9 września br.