Nowe nośniki w ofercie City Marketing

23.11.2020 13:40:25

Podziel się

Backlighty i ekrany ledowe w topowych lokalizacjach na terenie Poznania.

Nowoczesne, równomiernie podświetlone od tyłu na całej powierzchni, z możliwością zamieszczenia obrazu po obydwu stronach konstrukcji – takie są backlighty, które niedawno pojawiły się w ofercie marki Grupy MTP - City Marketing

6 nośników reklamowych o wymiarach 6x3 m. zlokalizowanych m.in. przy ul. Księcia Mieszka I, ul. Szwedzkiej przy Obi, ul. Hlonda czy ul. Głogowskiej. 

Z kolei na lotnisku Poznań – Ławica pojawiło się 8 ekranów ledowych o wymiarach całkowitych 1,23 m x 2,88 m. Warto podkreślić, że jest to pierwsza instalacja zestawu ekranów LED o takich parametrach (P1,66) w Polsce, z taką liczbą nośników w jednym obiekcie. Nowo powstałe ekrany przeznaczone są do sprzedaży reklam w postaci zarówno obrazów statycznych, animowanych, jak i spotów reklamowych. Dzięki nowoczesnej technologii emitowany obraz jest czytelny nawet z bardzo małej odległości. Ponadto ekrany wyróżnia  niskie zużycie energii, design oraz jakość obrazu, który jest bardziej wyraźny oraz jaśniejszy niż w przypadku standardowych nośników tego typu.

Zespół City Marketingu koncentruje się także na rozwijaniu sieci ekowiat przystankowych. Do końca roku zostanie ustawionych 16 wiat dostosowanych do montażu maty rozchodnikowej, która zostanie nasadzona wiosną przyszłego roku.