Nowy wymiar kongresów

09.09.2019 11:28:15

Podziel się

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, którego Przemysław Trawa, prezes zarządu Grupy MTP udzielił redakcji Pulsu Biznesu podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Formuła conexpo – wydarzenia łączącego w sobie elementy ekspozycji i kongresu z udziałem ekspertów na stałe zagościła na liście najważniejszych eventów branży MICE. Grupa MTP dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokim kompetencjom z powodzeniem, od lat realizuje ten model spotkań, zarówno w ramach własnych wydarzeń, jak i w roli organizatora wydarzeń zewnętrznych. Przykładem takiego rozwiązania są między innymi targi POL-ECO SYSTEM, Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA z kongresem Build4Future czy trzykrotnie organizowany przez Grupę MTP Szczyt Klimatyczny ONZ.

O znaczeniu kongresów dla rozwoju nauki, przemysłu i biznesu oraz o kompetencjach niezbędnych do organizacji tego typu wydarzeń – mówił Przemysław Trawa, prezes zarządu Grupy MTP podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy w wywiadzie z redaktorem Pulsu Biznesu Bartłomiejem Mayerem.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu: http://bit.ly/PB_podcast