Poczuj się jak gwiazda rocka na Letnim Targu Rodzinnym

10.07.2020 10:32:12

Podziel się

POUND®, pierwszy na świecie trening zainspirowany grą na perkusji, będzie jedną z atrakcji Letniego Targu Rodzinnego. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Będzie dużo atrakcji i dla ciała, i dla ducha.

Podczas Letniego Targu Rodzinnego warto skorzystać z niemal całodziennego pakietu zajęć fitness i przetestować różne formy aktywności, by wybrać dla siebie najlepszą. A będzie w czym wybierać. Planowane są m.in.: joga, pilates, zumba dla mam z dziećmi, zajęcia wzmacniające Strong Nation i nowość: pierwszy na świecie trening zainspirowany uzależniającą i wyciskającą poty grą na perkusji tzw. POUND®. POUND®, poprzez rytmiczne uderzanie specjalnie wyważonymi pałeczkami Ripstix®, łączy aktywność cardio i wzmacnianie, dzięki czemu pozytywnie wpływa na całe ciało. W trakcie Targu każdy będzie mógł wziąć udział w tych zajęciach, naładować się pozytywną energią i poczuć jak gwiazda rocka. Prowadzący trening instruktorzy z Calypsso Fitness Club przygotowali także zajęcia w wersji dla dzieci – GENERATION POUND FITNESS. Zajęcia fitness są bezpłatne w ramach biletu wstępu na Letni Targ Rodzinny.


W programie imprezy nie zabraknie także sportów biegowych. W sobotę odbędzie się Targowy Bieg Rodzinny. To wyjątkowa okazja do sprawdzenia swoich możliwości w miejscu, które jest jedną z wizytówek Poznania. Dorośli biegacze zmierzą się na dystansie ok. 5 km. Trasa biegu rozpocznie się przy pawilonie 8A, a następnie będzie prowadzić wzdłuż pawilonów 6, 5 i 5A, obok kultowej Iglicy. Pełen dystans biegu obejmować będzie 4 okrążenia. Organizatorzy wydarzenia zaplanowali także dodatkowe biegi dla młodszych. Dzieci w wieku 3-6 lat rywalizować będą na dystansie ok. 300 m, a grupa wiekowa 7-10 lat na odcinku o długości ok. 600 m. Udział w biegu należy zgłaszać poprzez serwis Tobilet.pl.


To nie jedyne atrakcje Letniego Targu Rodzinnego. Podczas wydarzenia będzie można także zapoznać się z ofertą turystyczną Wielkopolski, wziąć udział w warsztatach wrotkarskich prowadzonych przez mistrza Polski w jeździe szybkiej, a także w wakacyjnych mini lekcjach angielskiego. Dla dzieci dostępne będą także elektryczne gokarty, karuzela wenecka oraz dmuchańce.

Bilet na Letni Targ Rodzinny kosztuje 7 zł, a dla dzieci do 10 roku przewidziano wstęp bezpłatny.


GODZINY OTWARCIA LETNIEGO TARGU RODZINNEGO:

sobota: 10.00-17.00 | niedziela: 10.00-16.00

KUP BILET

Więcej informacji o nowych atrakcjach będzie można znaleźć na profilu wydarzenia >> Facebook