Podróż jest sztuką – 30 edycja Tour Salon

07.01.2019 16:20:20

Podziel się

Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, Jarosław Kuźniar – dziennikarz i podróżnik, Tomasz Zubilewicz – prezenter pogody i autor przewodników po Polsce oraz Mateusz Waligóra, który samotnie przeszedł mongolską część pustyni Gobi to tylko nieliczni z długiej listy wyjątkowych podróżników, jakich będzie można spotkać podczas zbliżających się targów Tour-Salon.

Rozpoczynające się 1 lutego targi TOUR SALON co roku gromadzą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność - zarówno profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni branżowych, jak i klientów indywidualnych poszukujących pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu.

W programie tegorocznej edycji wydarzenia znalazł się m.in. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń czyli niezwykła wyprawa przez wszystkie kontynenty, w trakcie której będzie można wziąć udział w prelekcjach, warsztatach i spotkaniach z wyjątkowymi globtroterami. "Najlepsza lekcja ever", w ramach której przewidziano m.in. lekcje robotyki i kodowania dla najmłodszych, a także wystawy, koncerty i spotkania z niezwykłymi osobowościami. 

- To będą spotkania, które otworzą wszystkich zwiedzających na nowe doświadczenia, dodadzą odwagi w spełnianiu podróżniczych marzeń, staną się drogowskazem i nauczą podróżować w taki sposób, by po wyprawach, tych dalekich i bliskich, pozostawały nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim wspaniałe wspomnienia i wiedza na temat świata i ludzi - zapewnia Maria Szczepaniak-Kowalska, dyrektor projektu. 

Więcej informacji na stronie:  www.tour-salon.pl Zapraszamy!