Podróż jest sztuką – 30 edycja Tour Salon

07.01.2019 16:20:20

Podziel się

Targi TOUR SALON co roku gromadzą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność - zarówno profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni branżowych, jak i klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu.

Targi są miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a także spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży. Wśród wydarzeń specjalnych znajdują się:

- spotkania z podróżnikami,

- Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń,

- specjalnie przygotowana "Najlepsza lekcja ever" dla dzieci i młodzieży.

Gośćmi specjalnymi będą m.in. Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, Jarosław Kuźniar – dziennikarz i podróżnik, Tomasz Zubilewicz – znany prezenter pogody i autor przewodników po Polsce, Szymon Radzimierski – idol najmłodszych globtroterów oraz Mateusz Waligóra, który samotnie przeszedł mongolską część pustyni Gobi. To będą spotkania, które otworzą wszystkich zwiedzających na nowe doświadczenia, dodadzą odwagi w spełnianiu podróżniczych marzeń, staną się drogowskazem i nauczą podróżować w taki sposób, by po wyprawach, tych dalekich i bliskich, pozostawały nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim wspaniałe wspomnienia i wiedza na temat świata i ludzi.

Więcej informacji na stronie:  www.tour-salon.pl