Prezes Grupy MTP na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

08.05.2019 10:18:23

Podziel się

Przemysław Trawa, prezes zarządu Grupy MTP wystąpi w roli prelegenta podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego!

Europejski Kongres Gospodarczy to największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 13 do 15 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i w Hali Widowisko-Sportowej Spodek w Katowicach. Po raz czwarty wydarzeniu towarzyszyć będą European Start-up Days.

 

 

To trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem ponad 11,5 tysiąca gości z Polski, Europy, świata. W ponad 150 sesjach bierze co roku udział kilkuset panelistów, a także komisarze unijni, premierzy i przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy, decydenci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne. W opiniotwórczym gronie, w formie otwartej debaty publicznej, prowadzone są rozmowy o kwestiach najistotniejszych dla rozwoju Europy. Europejski Kongres Gospodarczy został uznany za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy. Tezy wystąpień najważniejszych uczestników są często cytowane i szeroko komentowane.

Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu towarzyszy European Start-up Days – spotkanie młodego i innowacyjnego biznesu z przedstawicielami korporacji, w którym udział bierze ponad 2,5 tys. uczestników.

Przemysław Trawa, Prezes Zarządu Grupy MTP weźmie udział w sesji Przemysł spotkań w Polsce, która zaplanowana jest na 15 maja, w godzinach 11:30-13:00.