Promujemy polską gospodarkę

30.03.2020 09:55:45

Podziel się

Grupa MTP uruchomiła platformę "Buy Poland", która służy prezentacji potencjału eksportowego polskich przedsiębiorstw i producentów.

Buy Poland to narzędzie, którego zadaniem jest pomoc zagranicznym klientom w znalezieniu właściwych dostawców w Polsce. Katalog zawiera informacje o kluczowych producentach działających od wielu lat na rynkach międzynarodowych. Oprócz informacji o przedsiębiorstwach i ich najnowszych produktach, Buy Poland służyć będzie również publikacji najnowszych informacji i raportów na temat najważniejszych sektorów polskiego przemysłu. 

Dowiedz się więcej pod >> linkiem <<

 

 


Jako organizator najważniejszych wydarzeń branżowych, od niemal stu lat integrujemy przedsiębiorców z całego świata i wspieramy rozwój polskich marek na rynkach zagranicznych. Aktywnie promujemy międzynarodowy handel i ułatwiamy nawiązywanie kontaktów biznesowych. Wyróżnia nas zasięg i ranga realizowanych wydarzeń. Poza uznanymi w świecie imprezami targowymi, realizujemy także kongresy, konferencje, wydarzenia kulturalne i sportowe, w tym megaeventy, które rocznie przyciągają ponad 1 mln gości z całego świata. Zapraszamy do współpracy w ramach nowej platformy Buy Poland.