Przemysław Trawa wśród 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce 2019

09.01.2020 15:07:51

Podziel się

Prezes zarządu Grupy MTP w znakomitym gronie osobowości, które budują sukces branży.

Lista „Najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce” przygotowywana jest co roku przez portal branżowy WaszaTurystyka.pl, aby wyróżnić osoby, które wywierają największy wpływ na polski rynek turystyczny i rozwój polskiej turystyki.


Przemysław Trawa, prezes Grupy MTP kieruje największym w Europie Środkowo-Wschodniej ośrodkiem targowym, co pozwala przyciągnąć do Polski i do Poznania wielu turystów biznesowych. Skutecznie przyczynia się do promowania naszego kraju na arenie międzynarodowej. Rocznie na 110 tys. m kw. powierzchni organizowanych jest ponad 100 imprez i wystaw (www.waszaturystyka.pl)


Wyboru 100 przedstawicieli branży, którzy przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu przez polską turystykę wybiera dwunastoosobowe grono ekspertów. Pod uwagę brane były następujące kryteria: wpływ na kształtowanie procesów i struktur polskiej turystyki, posiadane zasoby finansowe (własne lub organizacji, firmy przez daną osobę zarządzanej), wpływ na zatrudnienie ludzi, medialność, wiarygodność, popularność i wizerunek.