Special Days - targi inspiracji

21.02.2019 09:44:54

Podziel się

Dwie hale targowe na przestrzeni, których stanie kilkadziesiąt stoisk firm prezentujących najnowsze trendy i nowinki z branży artykułów dekoracyjnych, bezpłatne porady specjalistów i pokazy florystyczne – to wszystko czeka na zwiedzających poznańskie targi SPECIAL DAYS w dniach 21-23 lutego 2019.

Targi to trzy dni owocnych spotkań biznesowych, merytorycznych wystąpień, inspirujących pokazów, możliwość poznania nowości. Wydarzenie tworzone przez ludzi z pasją, którą dzielą się z tysiącami osób zainteresowanych najnowszymi trendami w branży produktów okazjonalnych i dekoracji florystycznych. Uczestnictwo w Special Days to „punkt obowiązkowy” w biznesowym kalendarzu właścicieli i menedżerów centrów ogrodniczych, sieci DIY, kwiaciarni oraz galerii homingowych. To właśnie podczas tego wydarzenia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w otoczeniu pięknych stoisk mogą nawiązać owocne kontakty, znaleźć nowych dostawców oraz poznać nowości produktowe. Special DAYS to również bogaty program wydarzeń – porady specjalistów z zakresu prowadzenia własnej firmy, szkolenia i pokazy światowej klasy florystów.

 

Czwartek i piątek dla profesjonalistów, sobota dla pasjonatów

 

Pierwsze dwa dni wydarzenia  adresowane będą wyłącznie do przedsiębiorców z branży dekoracyjnej i florystycznej (w tym również florystów), natomiast trzeciego dnia, w sobotę ekspozycja otwarta będzie dla szerokiej publiczności. Na ten dzień organizator zaprasza szczególnie pasjonatów florystyki i dekoracji, hobbystów.

 

Florystyka i dekoracje

 

Targi Special Days są przestrzenią spotkania  branży florystycznej. Liczne spotkania, pokazy i warsztaty florystyczne zdominowały tegoroczny program wydarzeń. Niemniej jednak, obecna będzie silna reprezentacja producentów i dystrybutorów dekoracji całorocznych i sezonowych, ozdób oraz artykułów okolicznościowych i florystycznych, a także świec i produktów zapachowych. 

 

Moc Wydarzeń

 

Targi to nie tylko prezentacja produktów na stoiskach i nawiązywanie relacji biznesowych, zawieranie kontraktów. Special Days oferują swoim gościom wiele więcej! Bogaty program towarzyszący; merytoryczne wystąpienia, inspirujące pokazy emocjonujące konkursy, tak wygląda zarys atrakcji, jakie dla gości przygotowali wraz z partnerami, organizatorzy. 

 

Więcej informacji na temat targów SPECIAL DAYS na stronie wydarzenia: https://www.specialdays.pl/pl/  

 

Program wydarzeń towarzyszących SPECIAL DAYS: https://www.specialdays.pl/pl/news/program_wydarzen/