Strefa kibica Mistrzostw Świata 2018 na MTP. Dziękujemy, że byliście z nami

11.06.2018 16:06:39

Podziel się

Dziękujemy wszystkim za obecność w Strefie Kibica Poznań! Wspólnie przeżywaliśmy prawdziwe piłkarskie emocje! Podczas całego Mundialu odwiedziło nas 40 000 osób!

Po raz pierwszy, w swojej prawie stuletniej działalności, Międzynarodowe Targi Poznańskie były organizatorem oficjalnej Strefy Kibica. Przy okazji była to również jedna z największych polskich stref  Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018. Dziękujemy, że byliście z nami przez ten czas, to właśnie kibice stworzyli atmosferę tej strefy i za to Wam serdecznie dziękujemy!
Strefa Kibica w Poznaniu to nie tylko mecze Mundialu 2018, ale także turnieje piłkarskie, zajęcia sportowe i ciekawe spotkania. Mamy nadzieję, że przez ten czas Międzynarodowe Targi Poznańskie były miejscem pozytywnych emocji dla wszystkich.

 Na 112 metrowym telebimie kibice mogli obejrzeć wszystkie mundialowe mecze. Ale to nie wszystko!  Poza strefą kibica działała strefa Family Friendly, w której spędzały czas rodziny z dziećmi. Na smakoszy, którzy poza delektowaniem się grą piłkarzy chcieli również zachwycać wyśmienitą kuchnią, czekała strefa Kuchnie Świata, gdzie codziennie serwowane były przysmaki kuchni narodowych krajów  uczestniczących w Mundialu.