Sukces po poznańsku

28.11.2018 18:53:26

Podziel się

Ukazał się pierwszy numer lifestylowego magazynu miejskiego „Sukces po poznańsku”, którego wydawcą są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Dowiecie się z niego, co dzieje się w naszym mieście, poznacie ciekawych ludzi i miejsca.

Postaramy się też wspólnie znaleźć odpowiedź na pytanie, czym tak naprawdę jest sukces. O sukcesie na pewno może powiedzieć Weronika Książkiewicz, która spełnia się na ekranie i na deskach teatru. Z sukcesami do przodu prężnie pną wielkopolscy księgowi ze Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski. Dla Jacka Trzeciaka z firmy JTC największym sukcesem jest wspieranie młodych sportowców i żona Ewa. Magdalena Nowecka nigdy nie marzyła, że kiedyś będzie pracować z aktorami z pierwszych stron gazet, ale pewnego dnia po prostu zakochała się w zapachu teatru. Doktor Piotr Winkler ze szpitala św. Wojciecha też odniósł sukces – został jedynym lekarzem w Polsce, stawiającym na nogi osoby, które praktycznie nie chodzą. Dla Mariki Zandeckiej z Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu każde podniesienie sztangi to sukces, a Andrzej Gołąbek z Republika Róż jest szczęśliwy, że może gotować. Marcin Ławniczak z Cre Property pomaga przedsiębiorcom wynająć biuro a Zofia Chołody uspokaja przed RODO. Wspólnie z Novamoda.pl przenosimy się na majówkę do Mediolanu, by w drodze powrotnej sprawdzić jak funkcjonuje Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego. Exclusive Dental Studio funduje poznaniakom naturalne uśmiechy a Andrzej Borowiak udowadnia, że istnieje ludzka twarz policji. Zabieramy Państwa też na reportaż po Łazarzu, gdzie kiedyś dowodziła "eka" i do najwyższego budynku mieszkalnego w Poznaniu.

Magazyn "Sukces po poznańsku" dostać można w prawie 600 punktach na mapie Poznania – szukajcie w restauracjach, pubach, miejscach użyteczności publicznej, etc.!   

Życzymy przyjemnej lektury!