Targi Glass i Stone

13.11.2019 11:14:54

Podziel się

Najważniejsze spotkanie branży szklarskiej i kamieniarskiej w dniach 20-23 listopada 2019 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Targi branży szklarskiej Glass

Najnowsze trendy branży


Pracujące maszyny, innowacyjne urządzenia oraz nowości produktowe – na to mogą liczyć profesjonaliści odwiedzający targi Glass. Wystawcy prześcigają się w aranżacji swoich stoisk. Targi Glass to projekt łączący w sobie ekspozycję maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki szkła płaskiego z prezentacją najnowszych zastosowań szkła w budownictwie i architekturze oraz wyrobów ze szkła stosowanych we wnętrzach. Podczas tegorocznej edycji jak zwykle nie zabraknie rozwiązań wspomagających procesy automatyzacji w branży szklarskiej.

Oferta prezentowana na Glass od lat, w ocenie wystawców, wpływa na wybór nowoczesnych technologii i wzrost automatyzacji. Na targach będzie można śledzić rozwiązania z wykorzystaniem szkła w budownictwie i architekturze.

- Unikatowość tego projektu na polskim rynku wydarzeń branżowych sprawia, że wystawcy chętnie do nas wracają. W tym roku będą z nami choćby: MEKANIKA, BEFARD, DIANORMET, NORGPOL CZERWIŃSKI, SULAK, VERRE TRADE, CDA POLSKA, CGLASS, FEROPROFIL, MC DIAM, EXPOGLASS, SZKŁOMAL czy ARCHONT. Oczywiście nie sposób wymienić tu wszystkich naszych partnerów. Część biznesowych rozmów jest w toku, ale na pewno nie zabraknie niespodzianek. Powierzchnia ubiegłorocznej edycji targów była o ponad 20 procent większa od poprzedniej. Gościliśmy firmy z kilkunastu krajów m.in. z: Korei Południowej, Holandii, Austrii, Niemiec, Włoch, Izraela, Hiszpanii, Finlandii. W tym roku będzie podobnie. Jednak otwieramy się nie tylko na rynki zachodnie, ale także na wschód. Wspólnie z Ambasadą Białorusi aranżowana jest ekspozycja dla przedstawicieli branży szklarskiej tego kraju. Widzimy potencjał w ekspansji na Wschód a nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy doceniają siłę oddziaływania targów Glass – mówi Marta Szydłowska, dyrektor targów Glass.

Targi branży kamieniarskiej Stone

Targi STONE to jedyne wydarzenie w Polsce dedykowane kamieniarzom, które nieprzerwanie odbywa się już od 11 lat. Grupa MTP, jako lider branży targowej i partner w obszarze rozwoju biznesowym, pierwsza dostrzegła potrzebę stworzenia platformy, która będzie miejscem spotkań praktyków, wymiany doświadczeń, dyskusji, a także sferą przyjazną kontraktacjom.


Długoletnia tradycja targów Stone oraz doświadczenie Grupy MTP pozwoliły stworzyć imprezę branżową, która w opinii zarówno zwiedzających, jak i wystawców uchodzi za najważniejsze wydarzenie branży kamieniarskiej. Obecność na nim w zasadzie jest więc obowiązkowa dla każdego, kto chce się wyróżnić na tle konkurencji, przedstawić swoją ofertę profesjonalnym odbiorcom czy wyznaczać trendy, za którymi się podąża. Biorąc pod uwagę powierzchnię wystawienniczą oraz liczbę zwiedzających i wystawców targi Stone to największa ekspozycja kamieniarska w Europie Środkowo-Wschodniej.


Dlaczego warto tu być?
Biznesowe rozmowy w otoczeniu różnych kolorów, wzorów i struktur kamieni z całego świata. Prezentacje na stoiskach najnowocześniejszych rozwiązań i maszyn do obróbki kamienia sprzyjają finalizowaniu kontraktów i zamówień podczas Targów STONE. Doskonałe miejsce pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów do obróbki tego surowca. Obecność liderów firm w branży, przyciąga kamieniarzy i właścicieli zakładów kamieniarskich, konserwatorów zabytków, projektantów oraz architektów. Ponad połowa wystawców to firmy zagraniczne.

Targi Glass

Bilety: ToBilet 

Więcej na: www.targiglass.pl

 

Targi Stone

Bilety: ToBilet 

Więcej na: www.targistone.pl