Targi Mody Poznań!

27.02.2019 12:00:44

Podziel się

Nowości, trendy, kolekcje na nadchodzący sezon. W dniach od 5 do 6 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się najważniejsze modowe wydarzenie w Polsce.

 

Celem targów jest pokazanie w pigułce trendów oraz różnorodności stylistycznej. Polscy i zagraniczni przedsiębiorcy będą mieli okazję poznać ofertę znanych oraz niszowych marek. Uczestnicy Targów Mody Poznań przyjrzą się trendom zarówno na stoiskach, jak i podczas pokazów mody. Jest to okazja, aby zobaczyć na własne oczy najmodniejsze kolory, fasony i tkaniny na sezon wiosna/lato 2019.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie Kongres fachowców pod nazwą „Internet w modzie, moda w internecie”. Przedstawiciele uczelni artystycznych, instytucji kultury i sztuki, prawnicy, dziennikarze modowi, styliści, reprezentanci wirtualnych galerii handlowych oraz eksperci ds. realizacji kompleksowych kampanii e-mail i SMS będą rozmawiać na temat przyszłości branży modowej w kontekście nowych technologii.

 

 

Odwiedzając imprezę nie można pominąć szkoleń z zakresu marketingu i prawa. Są to spotkania skierowane wyłącznie do branży mody, dostosowane do charakteru polskiego rynku i możliwości finansowych średnich przedsiębiorstw. Przy współpracy z partnerami merytorycznymi i wsparciu wybitnych specjalistów stworzyliśmy miejsce, w którym uczestnicy wydarzenia otrzymują pełne spektrum wiedzy dedykowanej branży kreatywnej.

 

 

Bilet na Targi Mody Poznań dla osób związanych z branżą mody jest bezpłatny. Właściciele sklepów, managerowie, marketingowcy, studenci uczelni kierunkowych, fotografowie, styliści, ilustratorzy otrzymują darmowy bilet wstępu po wcześniejszej rejestracji na stronie www.targimodypoznan.pl lub w kasie podczas wydarzenia. W wydarzeniu mogą wziąć udział także osoby niezwiązane z branżą fashion, jednak zobowiązane są do zakupu biletu.

 

 

Szczegóły: www.targimodypoznan.pl