Trwa Europejski Kongres Gospodarczy

02.09.2020 09:53:31

Podziel się

To kluczowe spotkanie gospodarcze Europy Centralnej. W sesji dotyczącej sytuacji na rynku turystyki, hotelarstwa i MICE weźmie udział Tomasz Kobierski, prezes Grupy MTP.

Kongres jest platformą debaty na temat zjawisk i trendów o kluczowym znaczeniu dla przyszłości gospodarki i perspektyw jej rozwoju.

4 września 2020 w godzinach 13:30-15:00 odbędzie się sesja Turystyka, hotelarstwo, MICE z udziałem Tomasza Kobierskiego, prezesa Grupy MTP i prezesa rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

 

Skala i skutki załamania w turystyce spowodowanego pandemią. Stan, prognozy obłożenia bazy noclegowej i hotelarskiej – w dłuższej perspektywie. Hotele biznesowe a zamrożenie przemysłu spotkań – jak im pomóc? Dynamika rozwoju sektora MICE w Polsce w ostatnich latach – znaczenie dla gospodarki i rozwoju kraju. Wpływ turystyki biznesowej na stan infrastruktury w miastach. Wydarzenia gospodarcze, kulturalne, rozrywkowe i sportowe – jak przetrwać, kiedy wróci popyt?

https://www.eecpoland.eu/2020/pl/panel/4091.html

Pozostali prelegenci:

Bartosz Bieszyński, koordynator sztabu kryzysowego branży turystycznej, spotkań, rozrywki, przedstawiciel inicjatywy TUgether

Tomasz Bujok, burmistrz Wisły

Krystyna Gołąbek, właściciel firmy, Business Service GALOP, wiceprezes zarządu ds. członkostwa, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce

Władysław Grochowski, prezes zarządu, Grupa Arche

Mariusz Jankowski, naczelnik, Wydział Obsługi Inwestorów, Urząd Miasta Katowice

Michał Kozak, prezes zarządu, Hotel Arłamów SA

Wojciech Kuśpik, prezes zarządu, PTWP SA, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Marcin Stolarz, prezes zarządu, PTWP Event Center Sp. z o.o