Wybieramy wydarzenie 2021 roku!

22.01.2021 08:33:11

Podziel się

Stwórz z redakcją „BIZNES.meble.pl” ranking najpopularniejszych eventów dla biznesu i designu i zagłosuj na Targi MEBLE Polska i Targów Wnętrz HOME DECOR.

Do 31 stycznia trwa głosowanie na najbardziej oczekiwane przez branżę wydarzenia. Wśród nominowanych znalazły się Targi MEBLE Polska i Targi Wnętrz HOME DECOR.

 

>>ZAGŁOSUJ<<

Targi MEBLE Polska to największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Dla wystawców targi są jedyną okazją do prezentacji i sprzedaży najnowszych propozycji rynkowych handlowcom z całego świata. Edycję 2020 odwiedziło prawie 22.000 osób z 69 krajów. 38 proc. kupców meblowych pochodziło z zagranicy.

 

Targi HOME DECOR to wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez 20.000 zwiedzających. To ważne spotkanie branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej: producentów, importerów, dystrybutorów i hurtowników artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz. HOME DECOR stanowi również przestrzeń do nawiązywania relacji między producentami i dystrybutorami a blogerami, projektantami i architektami wnętrz.

W tym roku Targi MEBLE Polska i HOME DECOR odbędą się w dniach od 25 do 28 maja.