Wystawa malarstwa w 3D w Katowicach!

02.10.2020 10:06:28

Podziel się

Dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu podziwiać będzie można już w najbliższy weekend.

Załóż okulary 3D i wybierz się w podróż po świecie sztuki. Jedyna tego typu, europejska wystawa, gdzie blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh. Wizyta na wystawie to prawdziwa artystyczna uczta. Zwiedzanie poprzedzone jest wprowadzeniem przewodnika, które dodatkowo pozwala wczuć w klimat wydarzenia.

Kolejna odsłona już w dniach 3 i 4 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, które jest głównym partnerem wystawy!

 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice
Sala Balowa
wejście od placu Sławika i Antalla 1

Godziny zwiedzania

Sobota 10.00-17.00
Niedziela 10.00-16.00 

>> KUP BILET << 

Czas zwiedzania:

Godzina wskazana na bilecie oznacza orientacyjny czas rozpoczęcia wykładu wprowadzającego.

Prosimy o wcześniejsze przybycie - przed wykładem na miejscu wydawane są jednorazowe okulary 3D.
Po wykładzie dalsze zwiedzanie jest już indywidualne.
Orientacyjny czas szybkiego zwiedzenia wystawy w wykładem wprowadzającym to minimum 45-60 minut.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK) to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych wydarzeniom w Polsce. Designerski, nowoczesny gmach o wielkości 38 000 metrów kwadratowych, łączy szereg funkcji: kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Wraz ze znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie, legendarną Halą Widowiskowo-Sportową Spodek, stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych w kraju. Unikalny design, doskonała lokalizacja i funkcjonalność to główne wyróżniki MCK.