Zapraszamy na Survival Force Expo

28.11.2018 18:53:24

Podziel się

Nowość na mapie wydarzeń militarno-survivalowych. Już w dniach 9-11 lutego, w bloku targów 5 pasji!

W dniach 9-11 lutego, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się nowe w ofercie targów wydarzenie – Survival Force Expo. Jest ono dedykowane wszystkim pasjonatom sztuki przetrwania, militariów, knifeamking’u oraz biegów przeszkodowych
i survivalowych, zarówno tym biznesowym jak i indywidualnym. Targi survivalu i militariów SFE wejdą w skład doskonale znanego w całej Polsce bloku wydarzeń Targów 5 Pasji, które w ubiegłym roku odwiedziło ponad 42 tys. osób.

Piątek 9 lutego to dzień biznesowy. Przyciąga on uwagę głównie profesjonalistów, wśród których pojawiają się m.in. przedstawiciele sklepów ze sprzętem surivavlowym, outdoorowym, airsoftowym czy militarnym, właściciele strzelnic i firm eventowych, trenerzy taktyki zielonej, knifemakerzy, wyspecjalizowani bushcrafterzy, a także branżowe media. Tego dnia odbędzie się także uroczyste odsłonięcie samolotu wielozadaniowego F16 na Holu Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Pozostałe dwa dni – 10-11 lutego – najchętniej odwiedzają indywidualni pasjonaci i to nie tylko ze względu na atrakcyjną ofertę sprzętu, usług i produktów survivalowo-militarnych, ale też atrakcyjny program pełny prelekcji, pokazów i wystaw.

W strefie prelekcyjnej pojawią się tacy goście jak Naval Polska – były operator JW GROM, autor bestsellerowych książek i jednocześnie ambasador targów SFE, płk Piotr Gąstał – były dowódca JW GROM, czy Seweryn Kubicki "Piechur" – twórca projektu „Pieszo przez wszystkie puszcze w Polsce”.

Wyjątkową atrakcją będzie turniej strzelecki na strzelnicy airsoftowej, organizowany przez Centrum Gier Fabularnych Furia oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Każdego dnia targów 50 osób będzie mogło zmierzyć się w zawodach i zawalczyć o cenne nagrody od wystawców.

Natomiast wśród wystawców pojawią się 4 strefy tematyczne: knives & knifemaking, knowledge & events, strefa pokazowa oraz ekspozycja sprzedażowa. W całym bloku Targów 5 Pasji pojawi się ponad 670 firm, organizacji i przedstawicieli mediów, którzy swoją ofertą zajmą aż 8 pawilonów. Warto to być!