Zielony weekend za nami!

21.06.2020 15:00:56

Podziel się

Letni Targ Ogrodniczy dobiegł końca! Pierwsze wydarzenie po przerwie cieszyło się ogromną frekwencją i zostało zorganizowane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Blisko 100 wystawców, 4 tysiące uczestników, znakomita pogoda, teren wypełniony roślinami, sadzonkami, nasionami, doniczkami, meblami ogrodowymi, ekologicznymi kosmetykami, regionalną żywnością, rękodziełami! Zakończyliśmy pierwsze z letnich wydarzeń organizowanych przez Grupę MTP z zachowaniem wszelkich standardów i wymogów sanitarnych wobec naszych wystawców, zwiedzających i pracowników.

Wracamy do gry!

Imprezy po przerwie powracają do kalendarza wydarzeń Grupy MTP. W ramach wspólnej kampanii Miasta Poznań oraz innych wielkopolskich firm i instytucji #WracamyDoGry i jesteśmy dobrze przygotowani na przyjęcie gości biznesowych i turystów, aktywnie współpracując i dostosowując naszą ofertę do obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Kolejne wydarzenia

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami imprezy motoryzacyjne powracają na Międzynarodowe Targi Poznańskie. W ostatni czerwcowy weekend zapraszamy na Poznań Moto Fest! Co przed nami? Ponad 200 wyjątkowych pojazdów, w tym samochody, motocykle i kampery. Fani czterech kółek będą mogli podziwiać zarówno nowoczesne, sportowe auta, jak i klasyczne, zabytkowe modele. Spodziewanych jest ponad 50 super-samochodów oraz pojazdów kolekcjonerskich. Na zwiedzających czekają również nowości zaprezentowane przez czołowych poznańskich dealerów samochodowych oraz auta tuningowe. Miłośnicy jednośladów będą mogli z kolei podziwiać pokazy motocyklowego Stuntu. To wszystko uzupełnią liczne atrakcje dla całej rodziny, a także zabawy i aktywności dla najmłodszych.

Bilety do nabycia na naszej platformie ToBilet.pl