Znamy laureata konkursu Potęga Skoku!

24.01.2019 09:20:52

Podziel się

POTĘGĘ SKOKU o nagrodę Grupy MTP podczas pierwszego dnia CAVALIADY Lublin wygrał Mateusz Kiempa!

W wieczornym konkursie Potęgi Skoku o nagrodę Grupy MTP oglądać mogliśmy czołówkę polskich zawodników. Co zaskakujące, skoczków: Jana Bobika, Jacka Zagora, Łukasza Brzóskę i – startującego na dwóch koniach: For ME i Clintorado Pawła Jurkowskiego – pokonał trenujący WKKW Mateusz Kiempa na koniu Jalandahar. 

Mateusz Kiempa na koniu Jalandahar wygrał Potęgę Skoku pokonując mur 195 cm.

Ponad 120 zawodników z siedmiu krajów i blisko 240 koni startuje w zawodach CSI podczas Cavaliady w Lublinie. Jak zawsze w lubelskim etapie Cavaliady wśród gości zagranicznych dominują zawodnicy ze wschodniej Europy. W bardzo silnym składzie występują Estończycy. 

Od czwartku do niedzieli kibice mogą oglądać najlepszych zawodników z Polski i Europy, a zmagania rozgrywać się będą w czterech konkurencjach jeździeckich: skokach przez przeszkody, WKKW, ujeżdżeniu i powożeniu. Nie zabraknie uwielbianych przez publiczność widowiskowych konkursów, jak niezwykle szybki i muzyczny Speed&Music, Potęga Skoku, a także Venus vs Mars, gdzie amazonki rywalizują przeciwko jeźdźcom. W ramach CAVALIADY Tour odbędzie się też Halowy Puchar Polski w Powożeniu oraz emocjonujący cross WKKW.

Cavaliadzie w Lublinie towarzyszyć będą również Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.