Art of Color - Spotkanie liderów

02.09.2021 09:35:21

Podziel się

Już dziś w Restauracji Saffron a`la carte na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Art of Color - wydarzenie orgaznizowane jest przez Grupę MTP we współpracy z Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga.

ART OF COLOR to projekt, który od początku podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Uczestnikami spotkania będą liderzy rynku poligraficznego – właściciele największych drukarń w Polsce, konwerterzy, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii.

Goście tegorocznego ART OF COLOR Spotkanie liderów dowiedzą się w jaki sposób będzie dystrybułowany ogromny pakiet pomocowy wynegocjowany dla Polski z budżetu Unii Europejskiej, jakich inicjatyw legislacyjnych należy się spodziewać w ramach procesu wdrażania zasad Gospodarki Cyrkularnej i Zrównoważonego Rozwoju oraz jakie kierunki rozwoju przedsiębiorstw w najlepszy sposób sprostają błyskawicznie zmieniającym się priorytetom otoczenia biznesowego.

ART OF COLOR jest współfinansowane przez Ministra Rozwoju i Technologii.