AGRO-PARK Targi Rolnicze

AGRO-PARK 2019 Lublin

02-03.03.2019, Lublin

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie, 2-3 marca 2019 r.

 

Targi Rolnicze AGRO-PARK, które co roku na wiosnę odbywają się w Lublinie to przedsmak nowego sezonu rolniczego, dla tych, którzy cenią sobie możliwość porównania oferty wielu dostawców maszyn i urządzeń rolniczych. Odwiedzający z bliska będą mogli przyjrzeć się topowym markom urządzeń i maszyn rolniczych, które sprawdzą się w gospodarstwach o różnej wielkości.

 

Dwudniowe wydarzenie to największe halowe targi w Polsce Wschodniej dedykowane rolnikom, właścicielom mniejszych i większych gospodarstw, osobom zarządzającym rolniczym areałem, młodzieży uczącej się w szkołach rolniczych oraz wszystkich, którzy interesują się nowinkami
z sektora AGRO. W 2018 roku po raz kolejny w historii Targów AGRO-PARK w Lublinie padł rekord. Dwudniowe wydarzenie spotkało się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony branży rolniczej.
Liczba zwiedzających wyniosła 27.358 osób.

 

Dla wystawców – producentów i importerów sprzętu rolniczego –  to doskonała okazja, by zaprezentować swoją ofertę i poznać preferencje klientów.

 

Targi Rolnicze AGRO-PARK to wydarzenie dostarczające wiedzy z każdego sektora rolniczego, któremu towarzyszy zarówno pierwiastek biznesowy, jak i wydarzenia skierowane do szerokiej publiczności.  Odwiedzający mogą liczyć na spotkania z czołowymi dostawcami sprzętu rolniczego, którzy przywiozą do Lublina znane i sprawdzone marki. Prócz nowości wystawcy prezentują również dobrze znane pozycje asortymentowe.

 

 

;