FIT-EXPO Fitness & Sport Park

FIT-EXPO 2019

24-26.05.2019, Poznań

Targi Fit Expo to największe wydarzenie branży fitness w Polsce odbywające się regularnie od 14 lat adresowane do profesjonalistów i fitmaniaków.

FIT EXPO BUSINESS To miejsce, gdzie zwiedzający znajdą inspiracje dla rozwoju swojej firmy i poznają najnowsze rozwiązania technologiczne dla klubów sportowych i fitness. Wydarzeniem podkreślającym profesjonalny aspekt targów jest, największa w Europie, odbywająca się w Poznaniu od wielu lat, konwencja Fitness EU4YA, skupiająca instruktorów oraz trenerów w jedynym słusznym miejscu, na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

FIT EXPO CONFERENCE

To merytoryczne dopełnienie Fit Expo Business.
Jest to ekspercki know how –  z którego wyróżniamy dwa wydarzenia:

Łącząc dwa wydarzenia dajemy Tobie szansę do rozwoju i zaczerpnięcie wiedzy od specjalistów z różnych dziedzin.

Fit Expo

FIT EXPO FUN 

Jeśli kochasz sportową rywalizację, czerpiesz satysfakcję z osiągania postawionych przed sobą celów, a Twoją ambicją jest, by stale pokonywać swoje słabości, FIT EXPO FUN jest propozycją dla Ciebie. Radość, energia, dreszcz adrenaliny w czasie rywalizacji – obiecujemy, że doświadczysz pełnej skali sportowych emocji. Już teraz zarezerwuj czas, by wziąć udział w kilkudziesięciu zajęciach crossfit, fitness i warsztatach tańca, podjąć rękawicę na ringu bokserskim czy zrelaksować się na warsztatach jogi. Różnorodność treningów i atrakcji kierujemy do osób ćwiczących i tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z fitnessem.
Jesteśmy dla Ciebie! Zacznij ćwiczyć razem z nami!

FIT EXPO FUN to:

A także:

;