Spotkanie branży fitness & wellness

FIT EXPO 2021

10-12.12.2021, Poznań

Tegoroczne FIT EXPO odbędą się w nieco zmienionej formule i w innym, od dotychczas planowanego, terminie. Od 10 do 12 grudnia w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, spotkają się uczestnicy rynku usług fitness & wellness.

Z myślą o właścicielach, menedżerach i pracownikach operacyjnych obiektów sportowych, a także dystrybutorach i producentach sprzętu dla klubów przygotowujemy wydarzenie o nazwie BootCamp Restart. Konferencja będzie miała charakter inspiracyjno-edukacyjny i odbędzie się w formie hybrydowej. Dyskusje panelowe będzie można śledzić stacjonarnie oraz – po wykupieniu dostępu – także online.

Odbędą się także warsztaty i praca w grupach.

Tegoroczne FIT EXPO to także kolejna edycja konferencji Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego. Jak zawsze w programie najlepsi wykładowcy z Polski i z zagranicy. Zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem, zarówno w trakcie warsztatów, jak i podczas networkingu.

Oprócz tematów związanych stricte z przygotowaniem fizycznym, poruszane będą zagadnienia z zakresu fizjoterapii sportowej oraz dietetyki sportowej.

;