Konferencja poświęcona miastom przyszłości

Forum Rozwoju Miast

21-23.10.2020, On-Line

To już czwarte Forum Rozwoju Miast, które w tym roku odbędzie się w dniach 21 – 23 października. Zapraszamy na debaty i prelekcje z udziałem polskich i zagranicznych gości. Wydarzenie jest bezpłatne, a jego współorganizatorami są Miasto Poznań, Związek Miast Polskich, Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji oraz Grupa MTP.

Pierwszy dzień poświęcimy zagadnieniu przyjaznych i bezpiecznych przestrzeni miejskich dla wszystkich mieszkańców. Drugi dzień będzie spojrzeniem w przyszłość i próbą znalezienia odpowiedzi na pytanie: Jakie umiejętności powinien posiadać obywatel miasta przyszłości? Trzeci dzień w ramach „Poznańskiego Dnia Energii - Energia w miastach XXI wieku” to dyskusja o ważnym aspekcie bezpieczeństwa energetycznego, zarządzania energią i wizji przyszłych systemów energetycznych, które pozwolą zapewnić spokojne funkcjonowanie miast teraz i w przyszłości.

Program wydarzenia dostępny jest na stronie:

https://forumrozwojumiast.poznan.pl/2020/program/

Zapraszamy do rejestracji!

  • 21 i 22 października widzimy się online: https://frmlive.pl/
  • 23 października spotykamy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Pawilonie nr 7, w sali HG na antresoli - liczba miejsc ograniczona max do 60 osób. Wszelkie pytania prosimy kierować na: pde@um.poznan.pl

Zespół Forum Rozwoju Miast

;