Targi Branży Szklarskiej 2018

GLASS 2018

14-17.11.2018, Poznań

Targi Branży Szklarskiej GLASS – targi konkretnych rozmów o biznesie, największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży szklarskiej, które wraz z odbywającymi się w tym samym czasie Targami Branży Kamieniarskiej STONE zgromadziły w dniach 21-25.11.2017 r. ponad 5000 uczestników z takich krajów, jak  Białoruś, Chiny, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Hiszpania, Indie, Irlandia, Litwa, Niemcy, Norwegia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Targi udanych spotkań biznesowych - daniem wystawców, to okazja do rozmów z konkretnymi ludźmi o konkretnych sprawach. Targi uchodzą za najlepsze miejsce do prezentacji najnowszych maszyn w akcji i to jest ich główna cecha. Zobaczyć na żywo, sprawdzić, jak działają poszczególne sprzęty, zdecydować się na zakup – to wszystko to argumenty przekonujące każdego, kto chce z najnowszymi trendami na rynku być na bieżąco.

Już dziś warto zaznaczyć w kalendarzu spotkań datę 14-17.11.2018 r., by najlepszą stronę biznesu szklarskiego odkryć na nowo w Poznaniu.

Zakres tematyczny: Surowce szklane, maszyny i urządzenia dla przemysłu szklarskiego i ceramicznego, środki chemiczne stosowane do produkcji szkła i ceramiki, narzędzia i elektronarzędzia oraz materiały tnące i ścierne do obróbki szkła, nowoczesne systemy techniczne i informatyczne, gotowe produkty ze szkła oraz ich zastosowanie, technologia produkcji szkła, szkło płaskie stosowane w przemyśle, budownictwie i we wnętrzach.

;