Najbardziej oczekiwana konferencja marketingowa w Polsce!

Golden Marketing Conference - Katowice

14-15.11.2018, Katowice

Już 14-15 listopada odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych marketingowych wydarzeń w Polsce - Golden Marketing Conference w Vienna House Easy Katowice.

Zaprosiliśmy największych ekspertów branży marketingowej w naszym kraju, aby podzielili się swoim marketingowym doświadczeniem, wiedzą oraz zdradzili co w najbliższym czasie w marketingu ulegnie zmianie. Na naszej scenie zaprezentują się m.in. Beata Tadla, Marek Goncior z Agata S.A., Tomasz Bąk i Joanna Grabowska z Citi Handlowy, Patrycja Górecka-Butora z WhitePress i Rafał Myśliński z Suchar Codzienny, Marta Ulman i Jakub Kwaczyński z GoldenSubmarine czy Karol Dziedzic.

 

  1. 2 dni wyjątkowych prelekcji + inspirująca sesja networkingowa,
  2. kompleksowe ujęcie marketingu w oparciu o działania efektywnościowe on-line
  3. Personal Branding w skalowaniu biznesu
  4. skuteczne wykorzystanie marketingu do budowy przewagi konkurencyjnej
  5. budowanie strategii marketingowych na podstawie danych oraz informacji dotyczących Twoich klientów: Kim są? Jakie mają problemy i doświadczenia, potrzeby i obawy?
  6. skuteczna optymalizacja marketingowych działań tak, by osiągać zamierzone cele
  7. biznesowe możliwości AI, Messengera, Facebooka, Google AdWords, Analytics i wiele innych
  8. jeszcze skuteczniejsze wykorzystanie platformy Facebook do budowania skutecznych kampanii i doskonałego doświadczenia klienta
  9. najnowsze merytoryczne tematy i niesamowici prelegenci, których nie spotkasz na innej konferencji w jednym miejscu i czasie!
  10.  na wydarzeniu spotkasz wybitnych specjalistów marketingowych, właścicieli dużych firm, dyrektorów działu marketingu, przedstawicieli agencji reklamowych czy freelancerów.

 

;