zapraszamy każdego tygodnia od środy do niedzieli

LATO NA TARGACH

10.07-25.08.2019, Poznań

Lato na Targach znalazło się na trzecim miejscu najchętniej odwiedzanych miejskich wydarzeń tego lata.

W rankingu 12 hitów poznańskich wakacji Lato na Targach wyprzedziło m.in. Dni Twierdzy Poznań, wydarzenia w ramach akcji Kulturalny Stary Rynek, Teatr i Koncerty na Wolnym, Lato z Estradą czy Pyrlandia Aquanet Festiwal.
Plażę na Międzynarodowych Targach Poznańskich odwiedziło aż 17 000 osób!

O tak dużej frekwencji zdecydował ciekawy program, dostosowany do wymagań Poznaniaków w różnych wieku. W programie znalazły się zajęcia sportowe i rekreacyjne, animacje dla dzieci, działania prozdrowotne oraz wydarzenia tematyczne, związane m.in. z 90. rocznicą PeWuKi. Ponad 4000 widzów wzięło udział w 13 seansach kina plenerowego. Pod chmurką można było obejrzeć filmy nagradzane na międzynarodowych festiwalach m.in. Green Book, Bohemian Rhapsody i Zimna Wojna.

Goście mieli do dyspozycji plażę, strefę wypoczynku z hamakami i leżakami, plac zabaw, wypożyczalnię gier i sprzętu sportowego, boisko do piłki nożnej, koszykówki, stoły do tenisa oraz przestrzeń do jazdy na rolkach. Siódma edycja wydarzenia dla Poznaniaków trwała przez siedem tygodni. Z przestrzeni „Lata na Targach” można było korzystać od środy do niedzieli. Wstęp był wolny.

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 1 oraz ogród letni  przy pawilonie Poznań Congress Center, wejście bramą nr 10  od ulicy Głogowskiej, między pawilonami 1 i 2.

Termin: od 10 lipca do 25 sierpnia 2019

Organizator: Grupa MTP wraz z Partnerami

Sprawdź program

 

Regulamin Lata na Targach

;