Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia

Live & Breathe Expo

27-28.04.2019, Lublin

Live and Breathe Expo Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia są nowym wydarzeniem na rynku targowym, które jest poświęcone alergii, nietolerancji pokarmowej, atopowego zapalenia skóry i innych dolegliwości, z którymi w wyniku różnych reakcji alergicznych boryka się znaczna część społeczeństwa.

Targi to idealna okazja do zbudowania rzetelnego spotkania, dzięki któremu lekarze wyniosą najnowszą wiedzę o tym jak pomagać swoim pacjentom już w momencie pierwszego kontaktu, a pacjentom udostępnić wiedzę i produkty, które będą mogli wykorzystać, na co dzień w mierzeniu się z różnymi dolegliwościami.

Odbywająca się konferencja Alergologia interdyscyplinarna  organizowana pod kierownictwem naukowym prof. Andrzeja Emeryka będzie skupiać się na najważniejszych problemach alergologicznych: astmie, alergicznym nieżycie nosa, alergii pokarmowej, zapaleniach skóry oraz innych schorzeniach np. wstrząsie anafilaktycznym. Wydarzenie jest dedykowane laryngologom, dermatologom, gastrologom, pediatrom, internistom, lekarzom rodzinnym, pulmonologom oraz oczywiście alergologom. Konferencja nie tylko będzie się wyróżniać ciekawym programem merytorycznym, ale jej wyjątkowość polega również na tym, że będzie organizowana podczas targów dostępnych dla szerokiego grona publiczności (ok. 3000 zwiedzających).

Live and Breathe Expo Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia to mądre spotkanie o alergii, które jest blisko ludzi, blisko przyrody i ma wesprzeć uczestników wydarzenia w poszukiwaniu wolności od niedomagań związanych z uczuleniami, a przede wszystkim w poszukiwaniu zdrowia.

;