Targi Mebli 2019

MEBLE POLSKA 2019

12-15.03.2019, Poznań

Hurtowi dystrybutorzy mebli z około 60 krajów przyjeżdżają co roku w marcu do Poznania, by wziąć udział w targach MEBLE POLSKA. Te największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągają tłumy handlowców z całego świata i stanowią obecnie największą prezentację oferty czwartego największego producenta mebli w Europie, jakim jest Polska. Po kilku latach od zmiany formuły na ściśle biznesową (w 2010 roku) targi MEBLE POLSKA znajdują się w czołówce najważniejszych spotkań branży meblowej w Europie.

Wśród wystawców są wszyscy najważniejsi polscy producenci mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych zainteresowani eksportem swoich produktów. Obok korzystnych cenowo mebli z płyty meblowej na stoiskach zobaczyć można także meble z litego drewna i inne meble klasy premium. Ekspozycję uzupełnia bogata oferta materacy, w których produkcji Polska jest światowym liderem. Część ekspozycji prezentowana jest w ramach zamkniętych przestrzeni (tzw. secret rooms) dostępnych dla kluczowych kupców, dysponujących największymi budżetami zakupowymi. Targom Meble Polska towarzyszą Targi Wnętrz Home Decor o podobnym, kontraktacyjnym profilu oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu ARENA DESIGN.

MEBLE POLSKA to jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli. Co trzeci zwiedzający te targi pochodzi z zagranicy. Dla kupców meblowych, architektów wnętrz i projektantów mebli oraz form użytkowych, a także pozostałych profesjonalistów z branży meblowej i dekoracyjnej wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji w serwisie MTP24.pl

;