Biznesowe Spotkania Online Branży Meblarskiej i Wyposażenia Wnętrz

MEBLE POLSKA 2021 Edycja Specjalna

24-28.05.2021, ONLINE

MEBLE POLSKA to największa i najbardziej kompleksowa prezentacja oferty polskiego przemysłu meblowego, a także jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli. W tych największych kontraktacjach meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej co roku uczestniczą hurtowi dystrybutorzy mebli z blisko 70 krajów. Wśród wystawców są najważniejsi polscy producenci mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych zainteresowani eksportem swoich produktów.

W tym roku z uwagi na sytuację pandemiczną wydarzenie odbędzie się od 24 do 28 maja w formule ONLINE i da możliwość prowadzenia rozmów handlowych bez ryzyka dla zdrowia związanego z bezpośrednim kontaktem i podróżowaniem. To idealne rozwiązanie, by w bezpieczny, wirtualny sposób spotkać się w gronie kupców, dystrybutorów i producentów, i zdobyć nowych potencjalnych kontrahentów.

Udział w wydarzeniu ONLINE będzie także okazją do poszerzenia wiedzy o branży podczas serii interesujących wykładów i webinarów dotyczących importu mebli z Polski.

Targom Meble Polska towarzyszą Targi Wnętrz HOME DECOR o podobnym, kontraktacyjnym profilu.

;