NARODOWA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH

NWZH 2019

17-19.05.2019, Poznań

Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, 17-19 maja 2019 r.

Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych to stały punkt w kalendarzu najbardziej liczących się wydarzeń branży hodowlanej w Polsce. Kolejna odsłona wydarzenia odbędzie się w maju 2019 roku. Do udziału w Narodowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych zapraszamy wszystkich hodowców, zarządców gospodarstw specjalistycznych, dostawców, hobbystów oraz właścicieli firm zajmujących się hodowlą. 

NWZH to unikalne w skali kraju wydarzenie, które umożliwia prezentację typowych ras zwierząt hodowlanych, gospodarskich i ras rodzimych oraz bardziej egzotycznych gatunków pochodzące m.in. z hodowli amatorskich. Dla profesjonalistów NWZH to możliwość poszerzenia fachowej wiedzy z zakresu hodowli i pielęgnacji zwierząt, zapoznania się z najnowszą ofertą wyposażenia, produktów i usług dostępnych na rynku. Najważniejszym punktem programu, która zawsze wzbudza wielkie emocje, jest profesjonalna ocena zwierząt konkurujących o prestiżowe tytuły czempionów i wiceczempionów.

NWZH to również wspaniała zabawa dla rodzin z dziećmi. Ich serca z pewnością podbiją najwspanialsze okazy: koni, bydła ras mięsnych i mlecznych, owiec, kóz, kaczek i kur, strusi, zwierząt futerkowych – króliki, szynszyle, nutrie, norki, które będzie można podziwiać na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

;