Targi Optyczne OPTYKA 2018

OPTYKA 2018

23-24.11.2018, Poznań

To wspólne przedsięwzięcie Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Podczas ostatnich targów  na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentowało się 128 wystawców, którzy przedstawili blisko 400 marek reprezentowanych. Zainteresowanie ze strony profesjonalnych zwiedzających zwiększa się z każdą edycją targów OPTYKA. W 2016 r. bogatą ekspozycję targową obejrzało 3.042 optyków, optometrystów, przedstawicieli środowiska naukowego. Łącznie, razem z przedstawicielami wystawców, w targach wzięło udział 3.767* osób zawodowo związanych z branżą optyczną.

*(statystyki wg audytu międzynarodowej organizacji CENTREX: http://www.centrexstat.org/index.php/statistics-audit/centrex-statistics, Statystyki z 2016 r. str.13)

Dla uczestników targów organizujemy interesujący program konferencji, kursów i wydarzeń, współpracując z ośrodkami naukowymi, naszymi Wystawcami, a także mediami.

Zapewniamy Państwu wszelkie wygody: najlepsze w Polsce warunki wystawiennicze, pełną i sprawną infrastrukturę, parkingi. Zarówno targi, jak i konferencje odbywają się w najnowszych i najbardziej nowoczesnych pawilonach MTP.

;