POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL 2019

POLAGRA GASTRO INVEST HOTEL 2019

30.09-03.10.2019, Poznań

Targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL od wielu lat sprawiają, że Poznań tuż na początku jesieni staje się miejscem, w którym przedstawiciele gastronomii i hotelarstwa mogą poznać najnowsze rozwiązania technologiczne dedykowane restauracjom i obiektom noclegowym.

Ekspozycję targową co roku tworzą producenci i dystrybutorzy urządzeń do profesjonalnych kuchni, które usprawniają pracę kucharzy, kawy i urządzeń do jej parzenia, mebli i wyposażenia przestrzeni w obiektach noclegowych, technologii, które zwiększą komfort i bezpieczeństwo gości hotelowych czy też wyposażenia, które pozwoli rozszerzyć ofertę restauracji czy hotelu. Szczególną uwagę zwiedzających przyciąga co roku Galeria Innowacji, w której prezentowane rozwiązania wyróżniają się nie tylko eleganckim designem, ale przede wszystkim funkcjami, które pozwalają na realne oszczędności.

 

 

Sercem targów jest natomiast scena kulinarna, na której w tym roku odbędzie się już 19. Finał
Kulinarnego Puchar Polski. Konkurs ten od wielu już lat pokazuje jak wielkim potencjałem w postaci młodych, utalentowanych kucharzy dysponuje polska gastronomia oraz pozwala zaprezentować nowoczesne oblicze polskiej kuchni. Pozwala również młodym kucharzom doskonalić umiejętności oraz zdobywać doświadczenie i wiedzę z rąk uznanych szefów kuchni pracujących w prestiżowych restauracjach na całym świecie.

 

Wystawę targów POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL uzupełnia merytoryczny program wydarzeń, w ramach którego odbywa się m.in. <HMC> Hotel Marketing Conference – wydarzenie, w którym w 2018 r. udział wzięło ponad 900 hotelarzy.

 

Zakres tematyczny:

Ekspozycja dla gastronomii:

wyposażenie i urządzenia zaplecza kuchennego; wyposażenie sal restauracyjnych i barów; akcesoria gastronomiczne; produkty spożywcze dla gastronomii, w tym napoje i alkohole; kawa i sprzęt kawowy; artykuły cukiernicze i piekarnicze; usługi dla gastronomii

 

Ekspozycja dla hoteli:

wyposażenie pokoi oraz łazienek hotelowych; galanteria hotelowa; wyposażenie centrów konferencyjnych i ośrodków szkoleniowych; wyposażenie i specjalistyczny sprzęt dla sektora SPA; wyposażenie i specjalistyczny sprzęt dla ośrodków fitness; elementy wystroju wnętrz; architektura ogrodowa i wyposażenie zewnętrznych stref wypoczynku; środki czystości, sprzęt czyszczący oraz akcesoria dla działu utrzymania czystości; odzież specjalistyczna oraz obuwie dla gastronomii i hotelarstwa; nowe technologie dla hotelarstwa i gastronomii

;