Międzynarodowe Targi Rolnicze

POLAGRA PREMIERY 2020

17-19.01.2020, Poznań

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, styczeń 2020

Premiery polskich i zagranicznych producentów, nowinki technologiczne, owocne spotkania biznesowe, nowe kontakty – tak w skrócie można opisać Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, które raz na dwa lata odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Targi POLAGRA-PREMIERY to największe halowe targi rolnicze w naszym kraju i jedno z ważniejszych wydarzeń w Europie. To miejsce spotkań biznesowych, źródło nowych ofert oraz platforma komunikacji i wymiany doświadczeń. Dla klientów biznesowych Targi POLAGRA-PREMIERY oznaczają możliwość skompletowania wiedzy na temat najnowszych maszyn, urządzeń oraz usług dla rolnictwa. Targi to również  źródło inspiracji oraz miejsce spotkań ze specjalistami z branży rolniczej.  Styczniowy termin wydarzenia to doskonały czas na to, by podsunąć rolnikom pomysły na nowe inwestycje.
POLAGRA-PREMIERY nie bez powodu obywa się 3 miesiące po największych światowych targach rolniczych Agritechnika w Hanowerze. Dzięki czemu wiele z maszyn i urządzeń rolniczych swoją pierwszą odsłonę ma właśnie w Poznaniu.


Targi POLAGRA-PREMIERY
odwiedza dobrze wyselekcjonowana grupa rolników z całej Polski. Dzięki czemu wystawcy mogą liczyć na zawarcie umów handlowych. W Targach uczestniczą branżowi liderzy, polscy oraz zagraniczni producenci, a także nowi dostawcy. Bardzo dobrze prezentują się polskie firmy, które dość mocno akcentują swoją obecność na wydarzeniu.

 

W 2018 roku POLAGRA-PREMIERY zajęła powierzchnię ok. 50.000 mkw. Liczba uczestników Targów POLAGRA-PREMIERY wyniosła 28.912 osób.

 

Ważną częścią ekspozycji jest STREFA PRECYZYJNEGO ROLNICTWA poświęcona nowych technologiom w rolnictwie, która sprzyja inspiracjom i pomysłom na bardziej efektywną pracę w polu. W strefie prezentowane są specjalistyczne oprogramowania, innowacyjne akcesoria, nowatorskie rozwiązania informatyczne mające dać właścicielom gospodarstw nieco inne spojrzenie na zarządzenie rolniczym areałem.

;