Targi Gier i Multimediów

Poznań Game Arena 2021

22-24.10.2021, Poznań

#TuBijeSerceGamingu

Poznań Game Arena to największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, organizowane zarówno dla branży jak i indywidualnych zwiedzających. PGA mają już blisko 17-letnią historię, którą zbudowaliśmy łącznie z ponad 370 000 polskimi i zagranicznymi fanami sprzętu, produkcji i multimediów gamingowych.

Atrakcje podczas PGA:

PREMIERY GIER I SPRZĘTU - najważniejsze marki, wydawcy i studia developerkie z całego świata chętnie prezentują swoje najciekawsze produkcje oraz sprzęt. CD-Projekt, Ubisoft, Bethesda, Xbox, PlayStation, Nintendo, Asus i Twitch – to tylko niektóre marki, jakie były obecne podczas ostatnich edycji PGA.

TURNIEJE E-SPORTOWE - Niezwykłe emocje czekają zarówno na początkujących jak i zaawansowanych zawodników e-sportu. Spróbuj swoich sił nawet jeśli grasz tylko hobbystycznie. W turniejach m.in. Counter Strike: Global Ofensive, League of Legends, czy Fifa można wygrać atrakcyjne nagrody. Podczas PGA można także śledzić zmagania graczy w ramach profesjonalnych rozgrywek takich jak Polska Liga Esportowa czy Farming Simulator League.

FREE GAMING ARENA - Przez 3 dni możesz grać w najnowsze i najlepsze gry na absolutnie najmocniejszym sprzęcie. Na Poznań Game Arena udostępniamy ponad 1600 stanowisk do grania dla zwiedzających.

GWIAZDY TWITCH I YOUTUBE - PGA to idealna okazja na zebranie autografów, przybicia piąteczki i zrobienia pamiątkowego selfie ze swoimi idolami. Spotkasz ich zarówno na stoiskach wystawców, jak i w strefie Stars4Fans.

COSPLAY - Ponad 150 polskich i zagranicznych cosplay’erów w najlepszym wydaniu – do zobaczenia wśród zwiedzających oraz na scenie podczas spektakularnego PGA Cosplay Show! Spotkaj na żywo bohaterów z Twoich ulubionych gier.

INDIE GAMES ARENA - Imponująca strefa niezależnych twórców gier z kilkunastu krajów to efekt naszego projektu realizowanego przy współpracy z… polskimi graczami! To dzięki wspólnym działaniom oraz Fundacji Indie Games Polska, której jesteśmy członkami, udało się wydobyć najlepszy potencjał polskiego gamedevu.

KONFERENCJE I STREFA BIZNESOWA - Profesjonalistów z branży przyciągają prelekcje prowadzone przez światowe sławy jak Takashi Tokita, Viktor Kostik, czy Chris McEntee. Dla tych, którzy dopiero startują w biznesie gier komputerowych idealnym miejscem jest Career Zone i warsztaty, organizowane w ramach Game Industry Conference.

Bądź na bieżąco

STRONA PGA: https://www.gamearena.pl/pl/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/PoznanGameArena/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/poznangamearena/

TWITTER: https://twitter.com/PoznanGameArena

;