Największe targi motoryzacyjne w Polsce!

Poznań Motor Show 2021

08-11.04.2021, Poznań

Targi motoryzacyjne Poznań Motor Show, są czasem nazywane „małą Genewą”, podkreśla to zarówno ich wielkość, jak również prestiż i znaczenie dla branży motoryzacyjnej w Polsce.

Poznań Motor Show to, ponad 1000 eksponowanych pojazdów różnego typu, dziesiątki premier, 15 pawilonów pełnych atrakcji dla pasjonatów motoryzacji, liczne imprezy towarzyszące oraz niemal 150 tysięcy zwiedzających. Tak prezentują się, największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej.

Każdy aspekt motoryzacji

Podczas Poznań Motor Show uczestnicy mają możliwość, zwiedzenia jednego z 6 salonów tematycznych oraz wzięcia udziału w jednej z licznych imprez towarzyszących targom.

Ekspozycja podzielona jest na następujące salony:

- Motoryzacyjny

- Motocyklowy

- Poznań Mobility Show

- Caravaningowy

- Detailing

- Truck

W połączeniu z odbywającymi się w tym samym czasie Targami Techniki Motoryzacyjnej, daje to całościowy obraz współczesnej motoryzacji oraz wgląd w jej przyszłość.

Galeria z poprzednich edycji!

Droga do elektromobilności

Elektromobilność i inteligentne podejście do komunikacji, to przyszłość motoryzacji. Celem Poznań Motor Show, jest pokazanie zwiedzającym na czym ta rewolucja polega i jak przygotować się na nową erę przemysłu motoryzacyjnego. Dlatego w specjalnej strefie Poznań Mobility Show będzie można zobaczyć wystawców prezentujących: pojazdy elektryczne, autonomiczne, car sharing, łączność, cyberbezpieczeństwo, rozwiązania dla środowiska i smart city.

Jazdy testowe

Gratką dla fanów testowania samochodów, będą strefy jazd testowych, w tym roku będzie w nich możliwość wypróbowania zarówno samochodów z napędem tradycyjnym jak również elektrycznych.

Moc imprez towarzyszących

Poznań Motor Show to nie tylko wystawcy i ich najlepsze produkty. Dodatkowym atutem imprezy, są liczne imprezy i wydarzenia towarzyszące, które co roku przyciągają tysiące fanów. Również w tym roku, można liczyć nam moc atrakcji:

- Stunt Wars Poland – czyli międzynarodowe zawody w driftingu motocyklowm

- Arena Videoblogerów z zaproszonymi gośćmi i gwiazdami

- Black Zone – wystawa samochodów modyfikowanych

- Custom Motorbike Show – czyli strefa wypasionych motocykli i motorowerów

- Kongres MOVE – International E-Mobility Congress

- Mistrzostwa Polski Mechaników

- Ogólnopolski Zlot Caravaningowy

- Gala Best Cars

Pokaz akrobacji na motorze na targach Poznań Motor Show 2019.

;