Motywacja | Energia | Zabawa

POZNAŃ SPORT EXPO 2021

15-17.10.2021, Poznań

Targi Poznań Sport Expo to wydarzenie dla miłośników sportu i tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Ekspozycja pozwala zapoznać się z najnowszymi kolekcjami odzieży, obuwia i akcesoriów dla sportowców, w szczególności dla biegaczy. Wystawcy oferują także szeroką ofertę suplementów diety, sprzętu  sportowego czy odżywek, a także książki poświęcone tematyce biegania, czy też zdrowego odżywiania.

 

Poznań Sport Expo to także projekt, którego ideą jest propagowanie aktywności fizycznej. Z tą myślą przygotowywane są wszystkie wydarzenia towarzyszące ekspozycji, w tym spotkania ze znanymi sportowcami oraz zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W 2018 roku gościliśmy m.in. Otylię Jędrzejczak, która wraz z pięcioboistką Oktawią Nowacką i wioślarką Julią Michalską, a także lekkoatletką Justyną Święty-Ersetic, pływaczką Alicję Tchórz oraz byłą bokserką i kick-bokserką Iwonę Guzowską, poprowadziła lekcje WF dla uczennic z poznańskich szkół.

 

Do udziału w targach zapraszamy także wykwalifikowanych trenerów, kluby i szkoły sportowe, które prowadzą zajęcia zarówno dla zaawansowanych, jak i dla amatorów. Udział w nich to okazja do pogłębiania specjalistycznej wiedzy i ogromna dawka motywacji!

POZNAŃ PÓŁMARATON I MARATON      

Poznańskie imprezy biegowe są jednymi z ważniejszych w naszym kraju i co roku przyciągają łącznie kilkanaście tysięcy biegaczy. Należą do Korony Polskich Półmaratonów i Maratonów. Strefa uczestników od wielu już lat znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ekspozycji targowej, a meta obu biegów zlokalizowana jest na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

;