Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych

SPECIAL DAYS 2019

21-23.02.2019, Poznań

Targi SPECIAL DAYS to nowatorski projekt, którego celem jest stworzenie areny spotkań dla przedstawicieli branży artykułów dekoracyjnych oraz florystów. Formuła imprezy sprzyja budowaniu relacji biznesowych i poznawaniu trendów w aranżacji wnętrz. Dla wystawców stanowi również nowe narzędzie uzupełniające wachlarz działań promocyjnych.

Bogata oferta dekoracji świątecznych i całorocznych zaprezentowana w otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk to nie lada gratka dla właścicieli i menedżerów centrów ogrodniczych, sieci DIY, kwiaciarni oraz galerii homingowych. Special Days to jedyne w Polsce wydarzenie łączące florystykę ze światem dekoracji

SPECIAL DAYS to także ciekawe spotkania z ekspertami branżowymi, przedstawicielami stowarzyszeń i prasy branżowej. Na szczególną uwagę zasługują jednak prowadzone na najwyższym poziomie pokazy florystyczne. Co roku gościmy mistrzów florystyki, którzy dzielą się z naszymi gośćmi wiedzą techniczną, ale przede wszystkim inspirują i zachęcają do kreowania finezyjnych aranżacji kwiatowych. Bogaty program wydarzeń uzupełniła gala wręczenia Złotych Medali MTP - prestiżowego wyróżnienia przyznawanego produktom innowacyjnym o najwyższej jakości.

Targi to niebywała okazja do bezpośredniego kontaktu z kontrahentami, porównania produktów pod względem innowacyjności i konkurencyjności oraz do poznania najnowszych trendów obowiązujących w branży dekoracji świątecznych i florystyce.

;