Survival Force Expo

Survival Force Expo 2019

01-03.02.2019, Poznań

Survival Force Expo, to targi wyposażenia survivalowego i militarnego stworzone z myślą zarówno o pasjonatach jak i ludziach biznesu. Poznaj pasjonatów militariów, airsoftu, biegów przeszkodowych, survivalu i knifemakingu!

TARGI SURVIVAL FORCE EXPO TO:

 

zwiedzjacy.jpg

Niezwykli ludzie

Niezwykła oferta oraz emocje czekają zarówno na początkujących jak i zaawansowanych pasjonatów ASG, militariów, bushcraftu, survivalu, knife makingu, czy aktywności outdoorowych. To idealne miejsce do poznania ciekawych z ludzi z grup rekonstrukcji wojskowej, klubów tematycznych i stowarzyszeń.

 

tematyka-ikona.jpg

Wyspecjalizowana branża

Prestiżowe warunki Międzynarodowych Targów Poznańskich przyciągają uwagę profesjonalistów. Wśród nich pojawiają się m.in. przedstawiciele sklepów ze sprzętem surivavlowym, outdoorowym, czy ASG, właściciele strzelnic i firm eventowych, trenerzy taktyki zielonej, a także branżowe media.

 

zakrest-ikonka.jpg

Szeroki zakres tematyczny

Liderzy rynku zachwycą zwiedzających wyjątkową ofertą m.in. z zakresu airsoftu, paintballu i laser tagu. W ekspozycji znajdą się także akcesoria obronne, elektronika i sprzęt paramilitarny oraz survivalowy, a w tym nawigacja i GPS, drony, noktowizja, wykrywacze metalu. Odzież outdoorowa, taktyczna i militarna. Knives & knifemaking. Sprzęt obozowy i outdoorowy. Pojawią się także usługi szkoleniowe i eventowe, w szczególności oferta biegów przeszkodowych.

akcja-ikonka.jpg

Akcja!

Zwiedzający mogą liczyć na bogaty program i emocjonujące atrakcje. Strzelnica, prelekcje, spotkania z autorytetami branżowymi oraz wystawy i pokazy to tylko część z nich. Będzie się działo!

 

naval-ikonka.jpg

NAVAL jest z nami!

Wiedza, doświadczenie oraz wytrwałość to cechy, które podkreslają charakter naszego wydarzenia i cechy NAVALa. Będąc jeszcze w GROMie mógł sprawdzić się między innymi na najtrudniejszym treningu survivalowo-wojskowym na świecie - w dżungli Ameryki Środkowej -który opisał w jednej ze swoich książek. To dlatego NAVAL został ambasadorem targów Survival Force Expo

 

 

;