TOUR SALON Targi Regionów i Produktów Turystycznych

TOUR SALON 2019

01-03.02.2019, Poznań

TOUR SALON to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników podróży. W ramach ekspozycji prezentacja polskich i zagranicznych regionów, atrakcji turystycznych, miejsc noclegowych. Tutaj każdy znajdzie pomysł na wyprawę weekendową czy wakacyjną!

Sercem targów będzie scena, na której pojawią się niezwykli podróżnicy, którzy opowiedzą o tym jak podróżować mądrze, świadomie, by po wyprawach, tych dalekich i bliskich, pozostawały nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim wspaniałe wspomnienia i wiedza na temat świata i ludzi. Gośćmi specjalnymi Festiwalu Podróżników TOUR SALON 2019 będą m.in.:

  • Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi,
  • Jarosław Kuźniar – dziennikarz i podróżnik,
  • Tomasz Zubilewicz – znany prezenter pogody i autor przewodników po Polsce,
  • Szymon Radzimierski – idol najmłodszych globtroterów,
  • Mateusz Waligóra, który samotnie przeszedł mongolską część pustyni Gobi,
  • autorzy bloga Gdzie słońce dla nas wschodzi, którzy zabiorą gości TOUR SALON na Kubę.

Szczegółowy harmonogram spotkań z podróżnikami dostępny jest TUTAJ

Podczas targów odbędzie się także Festiwal Śladami Marzeń, a to kolejna okazja do poznania wspaniałych ludzi, którzy podróżują po całym świecie i ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.

W ramach TOUR SALON realizowany jest także projekt Najlepsza lekcja ever!, który pozwala dzieciom i młodzieży poznać świat w niecodzienny sposób. W programie m.in.: odkrywanie Śląska z Tomaszem Zubilewiczem, spotkanie z młodym podróżnikiem oraz łowcą przygód Szymonem „Simonem” Radzimierskim, który opowie o swojej wyprawie do Etiopii, lekcja projektowania 3D oraz zajęcia, podczas których odkrywany będzie wymiar ekologiczny i artystyczny podziemnych form natury.

TOUR SALON to także wydarzenie biznesowe - platforma spotkań, wymiany doświadczeń i rozmów o współpracy dla regionów, miast, gmin powiatów, touroperatorów, przedstawicieli biur podróży, przedstawicieli obiektów noclegowo-wypoczynkowych oraz wszystkich firm, które posiadają produkty oraz usługi dla turystyki. W ramach targów, co roku, realizowane są konferencje tematyczne, projekty matchmakingowe oraz szkoleniowe, a także spotkania, które dają okazję do nawiązania współpracy z followersami i blogerami, takie jak na przykład TOUR SALON Blog Meeting.

 

 

;