Targi Regionów i Produktów Turystycznych

TOUR SALON 2020

14-16.02.2020, Poznań

Odkryj smak przygody na TOUR SALON

TOUR SALON to wydarzenie dla wszystkich miłośników podróży, którzy szukają inspiracji zarówno dla dalekich wypraw, jak i dla krótkich, weekendowych wypadów. To właśnie podczas TOUR SALON można zapoznać się z ofertą regionów – miast, gmin, powiatów, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, a także obiektów takich jak parki rozrywki, muzea, szlaki piesze, rowerowe i wodne, czy  hotele.

Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem „Odkryj smak przygody”. Jego kwintesencją będzie nie tylko ekspozycja zlokalizowana w tym roku w Poznań Congress Center, ale także program wydarzeń w ramach którego na scenie targowej pojawią się fantastyczni podróżnicy, w tym m.in. Dorota Chojnowska i Selim Saffarini podróżujący po świecie na bambusowych rowerach (alepieknyswiat.pl) oraz Magdalena Gorlas, która wraz z Karoliną Jonderko utworzyła pierwszą polską, kobiecą ekipę, która wzięła udział w rajdzie Mongol Rally i w 6 tygodni pokonała trasę 18 000 km wiodącą przez 15 krajów!

Zaproszeni goście zrelacjonują nam swój podróże do najodleglejszych zakątków świata. Zabiorą słuchaczy do Kazachstanu, w podróż przez kraje bałkańskie. Podpowiedzą jak zorganizować swoją pierwszą podróż do USA i gdzie znajdują się najbardziej spektakularne widokowo miejsca w Islandii. To będą fantastyczne opowieści o miejscach, ludziach, kulturze i smakach.

Program wydarzeń >>

Podczas targów TOUR SALON odbędzie się także 8. Edycja Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń oraz TOUR SALON Blog Meeting - projekt, który łączy biznesowe potrzeby przedstawicieli polskiej i zagranicznej blogosfery podróżniczej oraz wystawców i profesjonalnych zwiedzających targów.

 

Filmowa relacja z edycji 2019:

;