Targi Regionów i Produktów Turystycznych

TOUR SALON 2021

24-26.09.2021, Poznań

TOUR SALON Targi Regionów i Produktów Turystycznych

Tegoroczna edycja targów ponownie odbędzie się pod hasłem „Odkryj smak przygody”, które jest kwintesencją planów związanych z tym projektem. TOUR SALON ma inspirować, zachęcać do odkrywania nie tylko nowych kierunków, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Ma też być sam w sobie wielką przygodą – dostarczyć znakomitej rozrywki, pozytywnych emocji i ekscytujących przeżyć. Do udziału w targach zapraszane są więc nie tylko regiony, miasta, gminy, powiaty, obiekty turystyczne, ale wszelkie instytucje i firmy, które specjalizują się w realizacji projektów pozwalających w intersujący sposób zagospodarować wolny czas.

  

Targom TOUR SALON po raz kolejny towarzyszyć będzie Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, ale nie tylko podczas tego wydarzenia będzie można usłyszeć relacje z podróży. O niezwykłych miejscach i realizacji podróżniczych marzeń opowiadać będą również Giganci (w) podróży. Kto wystąpi w tej roli dowiemy się już wkrótce.

 

Niewątpliwym atutem jesiennej edycji TOUR SALON będą odbywające się równolegle targi turystyki caravaningowej CARAVANS SALON, podczas których swoją ofertę pokażą czołowi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Taka fuzja na pewno będzie atrakcyjna dla zwiedzających i być może sprawi, że zdecydują się na nową formę turystyki, która w ostatnich miesiącach niezwykle zyskała na popularności.

Na koniec warto podkreślić, że zespół TOUR SALON przez 365 dni w roku jest w kontakcie z branżą i promuje ciekawe, nie zawsze oczywiste, zakątki w naszym kraju w ramach akcji #PolskaDoPoznania. Regularnie publikacje na stronie internetowej i fan page’u targów (https://www.facebook.com/TourSalon/) cieszą się zainteresowaniem i inspirują do aktywnego wypoczynku.

;