TOUR SALON 2021

Targi Regionów i Produktów Turystycznych

24-26.09.2021, Poznań

TOUR SALON Targi Regionów i Produktów Turystycznych

Tegoroczna edycja targów ponownie odbędzie się pod hasłem „Odkryj smak przygody”, które jest kwintesencją planów związanych z tym projektem. TOUR SALON ma inspirować, zachęcać do odkrywania nie tylko nowych kierunków, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Ma też być sam w sobie wielką przygodą – dostarczyć znakomitej rozrywki, pozytywnych emocji i ekscytujących przeżyć. Do udziału w targach zapraszane są więc nie tylko regiony, miasta, gminy, powiaty, obiekty turystyczne, ale wszelkie instytucje i firmy, które specjalizują się w realizacji projektów pozwalających w intersujący sposób zagospodarować wolny czas.

Targom TOUR SALON po raz kolejny towarzyszyć będzie Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, ale nie tylko podczas tego wydarzenia będzie można usłyszeć relacje z podróży. O niezwykłych miejscach i realizacji podróżniczych marzeń opowiadać będą również Giganci (w) podróży. Kto wystąpi w tej roli dowiemy się już wkrótce.

Kontynuowany będzie także projekt Najlepsza lekcja ever! dedykowany uczniom, pozwalający im poznać świat w niecodzienny sposób. Wspólnie z nimi i partnerami TOUR SALON, na specjalnych zajęciach, będziemy odkrywać Polskę, zgłębiać historię naszego kraju, poznawać prawa fizyki, a może nawet sięgniemy gwiazd. Pomysłów mamy wiele i sporo deklaracji ze strony firm i instytucji, które chciałby włączyć się do tego projektu, w którym o 2017 roku udział wzięło ponad 3000 uczniów.

TOUR SALON 2021, podobnie jak w 2020 roku, odbędzie się w Poznań Congress Center. Wystawcy przyszłorocznej edycji będą mogli włączyć się także do projektu #PolskaDoPoznania, w ramach której prezentowane są systematycznie w social mediach związanych z wydarzeniem, atrakcje turystyczne Polskie, nie tylko te najbardziej znane, ale także miejsca, które mają wyjątkową historię, niecodzienny klimat, a jeszcze nie są rozpoznawalne na mapie turystycznej naszego kraju.