w ramach Fit-Expo

VI Konferencja PSTM

28.11-06.12.2020, On-Line

VI KONFERENCJA PSTM Online w ramach FIT EXPO

Wyjątkowe wydarzenie poświęcone trenerom personalnym i motorycznym, fizjoterapeutom oraz rehabilitantom w 100% online! VI KONFERENCJA PSTM rozpoczyna się 28 listopada 2020 i kończy się 6 grudnia 2020.  Przez ten czas będzie można obejrzeć ponad 20 prezentacji oraz wziąć udział w panelach dyskusyjnych live.

Tegoroczna konferencja ze względu na zaistniałą sytuację spowodowaną pandemią Covid-19 nie mogła odbyć się w formie stacjonarnej, dlatego też zostanie zrealizowana w 100% online! Obiecujemy, że zmiana formuły konferencji nie wpłynie na merytoryczną wartość wydarzenia. Zaplanowane wykłady będą dostarczały solidnej dawki wiedzy na bardzo wysokim poziomie, a każdy z uczestników znajdzie dla siebie interesujące zagadnienia.

Na uczestników czekają unikalne panele i wykłady, w których wezmą udział eksperci z Polski oraz zagranicy! Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest „Przygotowanie motoryczne
w treningu zawodowców i amatorów oraz nowoczesne podejście do treningu personalnego
i profilaktyki”.

Współorganizatorem konferencji jest Grupa MTP, a kluczowym partnerem – targi FIT EXPO, którzy wraz z pozostałymi partnerami wydarzenia, intensywnie pracują na rzecz celu, jakim jest stworzenie jakościowo najlepszego wydarzenia.

Więcej informacji znajduje się na stronie PSTM: https://konferencjapstm.pl/

;