VIVA SENIORZY! Aktywność. Zdrowie. Profilaktyka

VIVA SENIORZY! 2018

19-20.10.2018, Poznań

Kolejna edycja największych targów senioralnych w Polsce – VIVA Seniorzy! odbędzie się już 19-20 października 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. To obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego seniora. Bogaty program wydarzeń towarzyszących targom podnosi ich wartość praktyczną a liczba atrakcji, gwarantuje, że każdy senior wróci z Międzynarodowych Targów Poznańskich z poczuciem mile spędzonego czasu.

Scena w Pawilonie 3 na Międzynawowych Targach Poznańskich zostanie zdominowana przez prawdziwe gwiazdy estrady. W piątek o godzinie 15:00 wystąpi TERESA WERNER, natomiast w sobotę usłyszymy takie hity jak ,,Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał’’ i ,,Prześliczna wiolonczelistka’’ w wykonaniu zespołu SKALDOWIE. Oba te koncerty odbywają się w ramach wydarzenia i są w cenie biletu na targi, które można zakupić już od 10 zł na stronie www.vivaseniorzy.pl oraz w Empiku

Organizatorzy VIVA Seniorzy! przygotowali również niezwykle ciekawy program warsztatów i wykładów. Na scenie taneczno-sportowej odbędą się zajęcia ruchowe, gimnastyka i pokazy w wykonaniu samych seniorów. Będzie okazja, by nauczyć się podstaw Tai-Chi lub spróbować swoich sił w fitness latino. Program wykładów również zapowiada się interesująco. Będą poruszane tematy podróży online, czyli krótki przewodnik po narzędziach do planowania podróży przez Internet, trochę o zdrowiu, a nawet o Hortiterapii - nowoczesnej metodzie wspomagającej leczenie poprzez…ogród i rosnące w nim rośliny oraz zioła. Odbędą się również warsztaty o slowjoggingu który, jak się okazuje, jest idealną formą aktywności fizycznej dla seniorów. Poznański Caritas będzie również pomagał zwiedzającym w konfiguracji smartfona bądź tabletu czy zainstalowaniu przydatnych aplikacji ułatwiających codzienne czynności.
Podczas tegorocznej edycji VIVA Seniorzy! z pewnością nie zabraknie atrakcji. Zachęcamy wszystkich seniorów, by w najbliższy weekend zrobili coś z myślą o sobie, zabrali ze sobą znajomych i spędzili czas w miłej i pełnej energii atmosferze na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do zobaczenia!

;