Karta Dużej Rodziny

Podziel się

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Jej posiadacze mają możliwość zakupu tańszych biletów na wybrane wydarzenia targowe organizowane w 2018 roku.

Aby skorzystać ze zniżki, należy podejść z ważną Kartą przed zakupem biletu do stanowiska Kierownika w czynnym holu wejściowym, który wyda kod do zakupu tańszego biletu. Na jedną kartę można zakupić jeden jednorazowy bilet na targi odbywające się w tym samym terminie.

Pełna lista targów, na które kupimy tańszy bilet z Kartą:

 

Nazwa targów Opis wydarzenia

Ceny biletów dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny(PLN)

BUDMA Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Ostatni dzień targów
BUDMA jest miejscem prezentacji najnowszej oferty ponad 1000 wystawców dla ponad 50 000 zwiedzających, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim spotkań biznesowych - podtrzymywania znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwania nowych kontaktów. Targi prezentują szeroką ofertę produktową producentów i dystrybutorów sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, niemieszkaniowego i infrastrukturalnego. Wydarzenie dedykowane jest czterem głównym grupom zwiedzających: przedstawicielom handlu, architektom, wykonawcom oraz inwestorom.

7 zł.
Zniżka dot. tylko ostatniego dnia targów

TOUR SALON – Targi Regionów i Produktów Turystycznych

RYBOMANIA Poznań – Targi Wędkarskie 

KNIEJE – Targi Myślistwa  i Strzelectwa

BOATEX – Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych

SURVIVAL FORCE EXPO – Targi wyposażenia survivalowego i militarnego

Dni dla szerokiej publiczności

TOUR SALON to spotkanie pasjonatów podróżowania z biurami podróży, touroperatorami, hotelami, ośrodkami wypoczynkowymi/SPA czy przedstawicielami regionów polski i świata, którzy prezentują swoją kulturę. Co roku na targach są występy gości specjalnych, w 2015r. była to Martyna Wojciechowska.

RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów wędkarska - zarówno tych doświadczonych, z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, amatorów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktów tj. sprzęt wędkarski prezentowanych przez najlepsze firmy z kraju i zagranicy. To także miejsce interesujących paneli dyskusyjnych.

KNIEJE, które dedykowane są w całości szerokiej tematyce łowieckiej. Dwa dni będą dla szerokiej publiczności – pasjonatów myślistwa i tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z kulturą łowiecką.

Na BOATEX będzie można zobaczyć bogatą ofertę środków pływających, zaczynając od tych najmniejszych, a kończąc na dużych, ekskluzywnych jednostkach morskich. Nie zabraknie także kajaków, pontonów, łodzi. Pojawią się również producenci i dystrybutorzy odzieży sportowej, wyposażenia i akcesoriów żeglarskich i motorowodnych, a także firmy oferujące zorganizowane formy wypoczynku, w których główną rolę odgrywają sporty wodne.

7 zł.
w dni dla szerokiej Publiczności

GARDENIA - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

SPECIAL DAYS – Targi Produktów  Świątecznych i Okazjonalnych

Dni dla szerokiej publiczności
Tematyka targów koncentruje się głównie na narzędziach i maszynach do ogrodnictwa, materiale roślinnym, małej architekturze ogrodowej oraz projektowaniu ogrodów i terenów zielonych. Targi GARDENIA będą doskonałą okazją, aby zapoznać się z kompleksową ofertą firm z tego sektora oraz zdobyć aktualną i praktyczną wiedzę na temat ogrodniczego biznesu.

7 zł.
Zniżka dot. tylko ostatniego dnia targów

POZNAŃ MOTOR SHOW

Dni dla szerokiej publiczności
Motor Show to największa impreza motoryzacyjna w tej części Europy. Co roku, tysiące zwiedzających podziwia stoiska pełne najpiękniejszych, najciekawszych i najnowszych modeli samochodów, motocykli oraz camperów. Na zwiedzających czekają najnowsze premiery, najciekawsze modele, liczne konkursy oraz gwarancja dobrej zabawy. 15 zł
tylko w dni dla szerokiej publiczności.

VIVA SENIORZY!

Bez ograniczeń
Na targach VIVA SENIORZY! producenci, firmy usługowe, organizacje społeczne i socjalne, a także organizacje samorządowe prezentują swoją ofertę adresowaną do osób po czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce i jeszcze starszych. Targi to 8 kategorii tematycznych: zdrowie, praca i edukacja, podróże, sport, uroda i styl życia, pasje, nowe technologie i media, prawo i finanse. 7 zł

Fit-Expo Fitness & Sport Park

Dzień dla szerokiej publiczności
Targi Fit Expo to miejsce najnowszych informacji z branży fitness, w tym dla osób aktywnych, to pole do dyskusji o zdrowiu, sporcie, pasji, to także środowisko ludzi, dla których sport jest źródłem endorfin i pozytywnego myślenia oraz miejsce porad i wymiany doświadczeń.

7 zł
Zniżka dot. tylko ostatniego dnia targów

HOBBY – Spotkania ludzi z pasją


AQUA & ZOO – Salon Zoologiczny

 

HOBBY - impreza ta zdążyła na stałe wpisać się do kalendarza najważniejszych wydarzeń przedstawicieli klubów i modelarni, stając się w trakcie kilkunastu lat swojego istnienia największym tego typu spotkaniem fanów w Polsce. Na targach można zobaczyć zapierające dech w piersiach zminiaturyzowane samoloty, modele kolejowe, lotnicze i morskie, fantastyczne kolekcje samochodów, a także gigantyczne makiety, figurki i akcesoria modelarskie. Fani komiksów, gier towarzyskich oraz szeroko rozumiany fandom, także znajdzie tam coś dla siebie.

Aqua&Zoo - dwudniowe wydarzenie skierowane do miłośników wszystkich zwierząt towarzyszących, to prawdziwy raj dla pasjonatów akwarystyki i terrarystyki, a także osób kochających świnki morskie, chomiki i inne zwierzęta domowe. To również miejsce spotkań hobbystów – zarówno doświadczonych i znanych hodowców, jak i tych początkujących pasjonatów pragnących wymienić się doświadczeniem lub poszukujących wiedzy i fachowej porady na temat odżywiania czy pielęgnacji domowych pupili.

7 zł 
tylko w dni dla szerokiej publiczności.
RETRO MOTOR SHOW Retro Motor Show to największa w Polsce ekspozycja zabytkowych i klasycznych samochodów, zabytkowych motocykli oraz youngtimerów. W programie znajdą się również pokazy i prezentacje, giełda oraz strefa wozów specjalnych. Na zwiedzających w Poznaniu czekają prawdziwe rarytasy. Piękne maszyny z początku wieku oraz te nieco późniejsze, ale obecnie kultowe dla miłośników motoryzacji. 7 zł 
tylko w dni dla szerokiej publiczności.

RYBOMANIA Lublin – Targi Wędkarskie

Bez ograniczeń
RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów wędkarska - zarówno tych doświadczonych, z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, amatorów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktów tj. sprzęt wędkarski prezentowanych przez najlepsze firmy z kraju i zagranicy. To także miejsce interesujących paneli dyskusyjnych. 7 zł

STONE - Targi Branży Kamieniarskiej

GLASS – Targi Branży Szklarskiej

Ostatni dzień targów

Targi STONE są adresowane do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, czyli kamieniarzy, ale także dostawców kamienia, architektów oraz przedstawicieli szeroko rozumianej branży budowlanej. Uczestnikami targów są firmy zajmujące się wydobyciem oraz importem kamienia naturalnego, jak również producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń do jego obróbki.

GLASS to projekt łączący w sobie ekspozycję maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki szkła płaskiego z prezentacją najnowszych zastosowań szkła w budownictwie i architekturze oraz wyrobów ze szkła stosowanych we wnętrzach. Tematyka  targów GLASS obejmuje maszyny, urządzenia i akcesoria do obróbki szkła płaskiego, szkło płaskie stosowane w przemyśle i w budownictwie oraz gotowe wyroby ze szkła.

7 zł.
Zniżka dot. tylko ostatniego dnia targów.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych


CAVALIADA POZNAŃ: SHOW i Targi Sprzętu Jeździeckiego

Bez Zawodów Sportowych

CAVALIADA TARGI – największe w Polsce, profesjonalne Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka Targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa i usługi.

POKAZY – szereg ciekawych widowiskowo punktów programu, połączonych ze specjalnie przygotowanym programem edukacyjnym (także dla najmłodszych miłośników koni). Specjalnie dla dzieci przygotowywany jest pawilon pod hasłem „Kraina zabaw dla najmłodszych”.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, to targi dedykowane szerokiej publiczności, spragnionej obcowania ze sztuką i rękodziełem oraz zainteresowanej wprowadzeniem w tajniki pracy utalentowanych artystów. Do udziału w targach zapraszamy malarzy, fotografów, rzeźbiarzy oraz artystów ludowych z całej Polski, a także osoby zajmujące się ręcznym wykonaniem zabawek dla dzieci, oryginalnej ceramiki i szkła, biżuterii, ubiorów oraz ciekawych elementów wystroju wnętrz.

7 zł.
Nie dotyczy zawodów sportowych.