MTP24

Podziel się

Część zaproszeń przesyłanych przez MTP, Wystawców i Partnerów wymaga aktywacji. Do jej dokonania konieczne jest posiadanie konta w serwisie  www.mtp24.pl .

MTP 24 to internetowe centrum obsługi zwiedzających pozwalające na szybkie uzyskanie dokumentów uprawniających do wstępu na wybrane targi bez potrzeby ruszania się z domu czy biura.

Aktywacja otrzymanego zaproszenia pozwala na znaczne skrócenie procedur wstępu na targi. To dla Państwa ogromna oszczędność czasu, a targi to miejsce, gdzie zasada „czas to pieniądz" sprawdza się bardziej, niż gdziekolwiek indziej.

Założenie konta w serwisie http://www.mtp24.pl umożliwia w łatwy i komfortowy sposób:

- aktywację zaproszenia

- otrzymywanie od MTP drogą elektroniczną i pocztową materiałów informacyjnych o targach, którymi są Państwo zainteresowani. Niektóre z naszych specjalnych ofert są rozpowszechniane tylko wśród zarejestrowanych zwiedzających - m.in. informacje o promocjach biletów dostępnych tylko przez Internet, czy np. limitowanych bezpłatnych konferencjach). Zachęcamy Państwa do zapisywania się do naszego newslettera korporacyjnego (KLIKNIJ) oraz produktowego* 

 *Aby zapisać się do newslettera produktowego należy przejść na stronę wybranych targów (spis targów znajdziesz tutaj) i wybranie opcji „subskrybuj newsletter”